ג'ו ג'ודיס גויל את ג'ו גורגה לפני החתונה של תרזה ללואי

ג'ו ג'ודיס גויל את ג'ו גורגה לפני החתונה של תרזה ללואי

הגוון אמיתי! בזמן ג'ו ג'ודיצה אין לו אלא איחולים לאשתו לשעבר תרזה ג'ודיצה כשהיא מתכוננת להתחתן לואיס "לואי" רולס בשבת, 6 באוגוסט, הוא מספר בקשר בלעדי שהוא לא מקנא בבעלה החדש יצטרך להתמודד איתו אחיו ה"בלתי פוסק" של Tre, ג'ו גורגה.

"תרזה היא אישה יפה מבפנים ומבחוץ והיא אשה טובה", אמר אב לארבעה, בן 50, על בן הזוג לו היה נשוי במשך 20 שנה ביום שישי, 5 באוגוסט, אך הוסיף, "הדבר היחיד הוא לרשת את זה. חלק של תרזה שהוא קשוח, וזה אחיה."

"אז, ללואי יהיו כמה אתגרים בדרך עם ג'ו, שאני בטוח שכבר יש לו וזה ימשיך כי הוא בלתי פוסק ומשהו לא בסדר איתו", לשעבר עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב המשיך עם הדיס שלו על גיסו לשעבר.

"אז, זה כל מה שאני יכול לומר, זה שאני באמת מאחל להם את הטוב ביותר. אני מקווה שיהיו להם נישואים ארוכים ומאושרים, ואני מתכוון לזה מעומק הלב", אמר בעלה לשעבר של תרזה עליה ועל לואי.

גורגה לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

לשני ג'וזים יש עבר סוער, שהתרחש RHONJ. הגברים אפילו נקלעו לקטטה פיזית מול מצלמות בעונה 5 של 2013 במהלך טיול בלייק ג'ורג'. אין אהבה אבודה בין המחותנים לשעבר, שדיחו זה את זה בפומבי לאורך השנים.

תרזה ובעלה לשעבר נפרדו בשנת 2019 לאחר שני עשורים של נישואים, שבאו בעקבות תקופות גב אל גב שלהם בכלא בגין הונאה. הוא הועמד לעצור הגירה לאחר שסיים את תקופתו במרץ אותה שנה, ובסופו של דבר עבר לאיטליה שם יוכל להמשיך להילחם בהסגרתו בעודו חופשי, במקום מאחורי סורג ובריח של ICE שלו.

הזוג נפרד כשתרזה החליטה שנישואים מופרדים על ידי אוקיינוס ​​פשוט לא יעבדו. "אני לא מנהל מערכת יחסים למרחקים ארוכים. אני לא עושה את זה", הסבירה במהלך RHONJעונה 9 של 2019. "אתה יודע, אני רוצה מישהו איתי כל יום. אני יודע בדיוק מה קורה. אתה יודע, אני בטוח שהוא יהיה עם נשים אחרות. זה קורה. אנחנו עושים את הדבר למרחקים ארוכים, זה לא יעבוד. הייתי כמו, 'ביי ביי'".

טר מצא שוב אהבה עם לואי. היא הודיעה למעריצים באמצעות מדיה חברתית שיש לה חבר חדש בנובמבר 2019, מה שהפך את איש העסקים לאינסטגרם לרשמי בחודש הבא. עד מהרה, השניים הצהירו על אהבתם זה לזה ברשתות החברתיות, יחד עם שיתוף של הרבה תמונות מלאות PDA. בני הזוג התארסו ב-19 באוקטובר 2021, במהלך חופשה רומנטית ביוון. פחות מ-10 חודשים לאחר מכן, הם עומדים להפוך לבעל ואישה.

קישור מקור