ג'ו ג'ודיס מגיב למשפט הונאה מס של טוד, ג'ולי כרסלי

שפיכת הקציצות. עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי אלום ג'ו ג'ודיצה נשקל טוד ו ג'ולי כריסליהונאת מס של גזר דין בכלא, מספר לאישה לשעבר תרזה ג'ודיצה ה כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים "נצלבו" במהלך משפטם בזמן שהופיעו בפודקאסט שלה "Namaste B$tches" ביום שלישי, 12 בדצמבר.

"סביר להניח שהם היו מקבלים סטירה על היד, הם היו נכנסים לכלא, אולי גם האישה הייתה נכנסת לכלא [amount of] זמן בתור תרזה, אם זה", אמר ג'ו, שריצה 41 חודשי מאסר בגין עבירת הונאת מס ב-2016, לאקס שלו.

ג'ו וטרזה, בני 50, הודו באשמות מרובות של הונאה בשנת 2014, למרות שהזוג לשעבר טען ללא הרף RHONJ לחבר המייסד לא הייתה מעורבות במעשה. תרזה החלה במאסר של 15 חודשי המאסר שלה בינואר 2015 ושוחררה בתחילת אותו דצמבר.

"הבחור כנראה היה מקבל את אותה כמות שאני קיבלתי, שהוא היה בחוץ, אתה יודע, 17 חודשים, כי הוא היה יכול לעשות את תוכנית הסמים והוא אזרח וזה וזה, אז הוא היה בחוץ 16 חודשים, 17 חודשים", הוסיף ג'ו, בן 50. "אבל בגלל שהוא הלך למשפט, בסדר? הם צלבו אותו, בסדר? הם נותנים לך זמן כפול".

ג'ו, מצדו, החל את עונש המאסר שלו במרץ 2016, שלושה חודשים לאחר שגרושתו שוחררה. לאחר שחרורו במרץ 2019, איש העסקים גורש למולדתו, איטליה. הזוג לשעבר נפרד חודשיים לאחר העברתו.

Shutterstock

ה כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים, לעומת זאת, קיבלו את עונשי המאסר שלהם ב-21 בנובמבר 2022, בקשר אושר בזמנו. טוד, בן 53, נידון ל-12 שנות מאסר וג'ולי, בת 49, לשבע לאחר שנמצאו אשמים בהונאת בנק והעלמת מס.

כשדיבר על הצרות המשפטיות של בני הזוג של רשת USA, ג'ו האמין שטוד וג'ולי היו נמנעים מעונשי מאסר קשים כל כך אילו היו לוקחים עסקת טיעון.

"אתה לא יכול ללכת למשפט נגד הפדרלים. אתה לא יכול לעשות את זה. אתה הולך להפסיד. יש לך סיכוי טוב יותר ללכת למשפט נגד המדינה, ואפילו המדינה היא קשה, אתה יודע למה אני מתכוון?" ג'ו ציין. "אזרחית עוד תוכנית, אתה יודע למה אני מתכוון? אז זהו, זה קשה. עשינו את הדבר הנכון. קיבלנו את התחינה, ליקקנו את הפצעים ועשינו מה שצריך והמשכנו הלאה".

טוד וג'ולי כריסלי התייחסו בעדינות לגזר הדין האשמה שלהם ולעתיד מאחורי סורג ובריח במהלך פרק בפודקאסט "Chrisley Confessions" שלהם בנובמבר, וחשפו שהם נשענים על "אהבה ללא תנאי".

"הקשיים שאני עובר, איך אני מתמודד עם זה – [the children] הם צופים, גם זה," הסבירה ג'ולי בהתייחסה לבנים קייל, מִרדָף וגרייסון, בנות לינדזי ו סוואנה ואימצה את הנכדה קלואי. "אם אני מטפל בזה נכון, הם צופים. אם אני מפשל, הם צופים. מבחינתי, כהורה, אני רוצה לנסות לוודא שאני עושה את זה נכון יותר מאשר אני עושה את זה לא נכון".

קישור מקור