ג'ו ג'ודיס מפלרטט עם ארוסה של תרזה, אחותו של לואיס רולס

יורה בירייה שלו. עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב ג'ו ג'ודיצה פלירטט עם האקס Teresea Giudiceהארוס של לואיס "לואי" רולס'אחות. כוכב בראבו הגיב תגובה פלרטטנית על גיסתה של גרושתו בקרוב באינסטגרם.

תרזה, בת 50, הצטלמה עם אחיותיו של לואיס ורוניקה רולס וג'ניפר רולס כשהן חגגו את יום ההולדת של איש הטלוויזיה, שהיה ב-18 במאי. "תודה לאחיותיי היפות והמאוהבות שתמיד נתנו לי סיבה לחייך. ❤️🎂🎉🍾🎈🎁 בלונים על ידי @theballoonboss #50 #חגיגות יום הולדת #בלונים תפאורה", כתבה תרזה את הצילום שפורסם ביום שלישי, 7 ביוני.

ג'ו, בן 50, הוכיח שהוא רווק ומוכן להתערבב בכך שהעיר, "האם הגבוה נשוי?"

כוכבי RHONJ היו נשואים מ-1999 עד 2019, וגירושים שלהם הושלמו ב-2020. האקסים חולקים בנות גיה, גבריאלה, מילניה ו אודריאנה.

באדיבות ג'ו ג'ודיס/אינסטגרם

לאחר גירושיו מטרזה, ג'ו היה במערכת יחסים עם דניאלה פיטיפלדי. עם זאת, הרומן לא היה אמור להיות. ג'ו אישר באופן בלעדי שהם נפרדו בראיון עם בקשר בדצמבר 2021.

בזמן שג'ו עדיין בשוק, תרזה עסוקה בתכנון חתונתה עם לואיס, בן 47. הזוג התחיל לצאת בשנת 2020 לאחר שנפגשו על חוף ג'רזי בזמן חופשה בנפרד. מנהל הפרסום הציע הצעה באוקטובר 2021 במהלך טיול רומנטי בפורטו הלי, יוון.

אם לארבעה ילדים דיברה באופן בלעדי עם In Touch ושיתפה את תגובתה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכב רמונה זינגר הדלפת תאריך ומיקום החתונה על ידי שיתוף תמונה של ההזמנה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם.

"אני בטוחה שהיא לא התכוונה לעשות את זה," אמרה תרזה במהלך ראיון השטיח האדום ללא כתב לפני פרסי הקולנוע והטלוויזיה של MTV.

למרות שרמונה, 65, מחקה במהירות את הפוסט, המעריצים הצליחו לצלם צילומי מסך לפני שהוא נעלם. חלק ממשתמשי המדיה החברתית שמו לב שהאתר והסיסמה ל-RSVP נכללו גם בהזמנה. מאז תרזה ולואיס השביתו את האתר, אם כי הצופים הציפו אותו מייד בהודעות RSVP מזויפות.

האתר כלל מידע נוסף על האירוע, כולל קוד לבוש שחור, ארוחת חזרות לאורחים נבחרים ערב לפני החתונה ובראנץ' פרידה לסיום סוף השבוע.

תרזה אמרה ל-In Touch שרמונה התנצלה על טעותה, והאשימה את ההזמנה בכך שהיא "הטובה ביותר [she’s] קיבל אי פעם."

"אני לא חושב שהיתה לה הזדמנות. התקשרתי אליה ואמרתי, 'בבקשה, תוריד את זה'. והיא אמרה, בעצם כן, אני חושב שהיא אמרה, 'כן, אני מצטער. התרגשתי כל כך. … מזמינים אותי להרבה חתונות.' אמרתי, 'זו לא בעיה, זה בסדר'". תרזה הסבירה כשנשאלה אם רמונה עדיין התנצלה על התקרית.קישור מקור