גזר דין פורנו בילדים של ג'וש דוגר: תאריך, פרטי זמן מאסר

גזר דין פורנו בילדים של ג'וש דוגר: תאריך, פרטי זמן מאסר

כוכב ריאליטי לשעבר מבוזה ג'וש דוגר עומד ללמוד מה צופן עתידו כאשר הוא יעמוד בפני גזר דין ב-25 במאי בבית המשפט הפדרלי במחוז המערבי של ארקנסו על שני אישומים של קבלת ו להחזיק פורנוגרפיית ילדים. הדיון בגזר הדין יתקיים בשעה 9:30 בבוקר שעון מקומי (CST).

מתי ג'וש דוגר נמצא אשם?

חבר מושבעים מצא את בן דוגאר הבכור אשם בשני סעיפי פורנוגרפיית הילדים ב-9 בדצמבר 2021, לאחר משפט בן שישה ימים.

כמה זמן ג'וש דוגר במעצר?

דוגאר נמצא במעצר מאז והוחזק בבידוד למען ביטחונו.

מהו המשפט המקסימלי שג'וש דוגר יכול לקבל?

הוא צפוי לעונש של עד 20 שנות מאסר בכל סעיף וקנס של עד 250,000 דולר כאשר ייגזר דינו, ועורכי דינו ובני משפחתו ביקשו מהשופט להקלה.

איזה גזר דין מבקשת התביעה?

סנגוריו של דוגר הגישו תזכיר עונש לבית המשפט ב-11 במאי, וביקשו עונש מאסר משולב של חמש שנים. הפרקליטות מבקשת שהראשון 19 ילדים וסופרים כוכב משרת את המקסימום של 20 שנים מאחורי סורג ובריח עבור כל ספירה בהתאמה.

התובעים מבקשים את גזר הדין המלא מסיבות הכוללות "ניצול מיני קודם של קטינים מרובים" ו"המאמצים יוצאי הדופן שדגר נקט כדי להשיג ולצפות בחומרי התעללות מינית בילדים (CSAM), אופי ה-CSAM שהשיג וצפה, מאמציו להסתיר את התנהגותו הפלילית ואת סירובו לקחת אחריות על או להכיר בהתנהגות הפלילית שלו".

איזה משפט מבקש הצוות המשפטי של ג'וש דוגר?

במאמציהם להטיל על דוגר עונש קל יותר, עורכי דינו טענו כי מרשו מעולם לא הואשם או הורשע בפלילים כלשהם בעבר וכי הוא מקבל עונש "מספיק, אך לא גבוה מהנדרש". בהמשך נכתב במזכר, "דוגאר מבקש מבית המשפט הזה להכיר בו עבור האדם שהוא והאדם שהוא יכול להיות", והבטיח כי הוא "ינהל חיים פוריים וחוקים בעקבות כל גזר דין שיטיל בית משפט זה".

מה אמרה אנה דוגר על גזר הדין של ג'וש דוגר?

אשתו של דוגאר, אנה דוגרהגישה מכתב לבית המשפט ב-11 במרץ, בו נאמר כי בעלה הוא איש טוב ואב נפלא לשבעת ילדיהם של בני הזוג.

"הוא אב ובעל אדיב, אוהב, תומך ודואג – המוקד העיקרי שלו בחיים. ילדיי ואני סומכים על יהושע לתמיכה כלכלית, רגשית ופיזית. רבים אחרים תלויים גם ביהושע. ג'ושוע הוא אדם שמנדב תדיר את זמנו, שירותיו ומשאביו, שואף לתרום לקהילה שלנו ולאנשים הזקוקים לכך", כתבה לשופט טימותי ברוקס.

אנה הוסיפה: "יהושע מוקף באנשים שיעודדו אותו להמשיך להיות האיש, האב והמעסיק הטוב ביותר שהוא יכול להיות. אני מבקשת שתשקול לאחד אותנו שוב כמשפחה בקרוב", למרות שהיא אמרה שהיא מבינה את "חומרת העניין הזה".

באילו מכתבים שלחה משפחת דוגר בדואר?

אמא של דוגאר, מישל דוגר, גם החותן מייקל קלר והגיס דיוויד וולר כתבו מכתבים לשופט בטענה לאופיו הטוב של ג'וש ועד כמה הוא נחוץ בחיי אנה וילדיהם. כמה מ-18 אחיו ואחיותיו של דוגר גינו בפומבי את אחיהם לאחר הרשעתו. .

קישור מקור