ג'יג'י חדיד חולקת מחווה ליום האב לזאין מאליק: תמונות

זה עניין משפחתי! ג'יג'י חדיד שיתפה תמונה נדירה של החבר שלה שוב ושוב, לא מחדש, זאין מאליקעם בתם חי במחווה מתוקה ליום האב בעקבות הפיצול הדרמטי שלהם.

"יום אב שמח לבבה המתוקה שלי", כתבה הדוגמנית לשעבר של ויקטוריה'ס סיקרט, בת 27, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם לצד תמונה של אביה, מוחמד חדיד, ביום ראשון, 19 ביוני. בשקף הבא, היא צירפה תמונה של הזמרת הבריטית המרופטת, בת 29, ובתם, בת 20 חודשים, וכתבה, "& לבאבא של חי!!!!" לצד פרצוף סמיילי.

באדיבות ג'יג'י חדיד/אינסטגרם

ג'יג'י וזאין קיבלו את ילדם הראשון יחד בספטמבר 2020 ובחרו לא לשתף את פני בתם ברשתות החברתיות. הזוג ישתף הצצות נדירות, אך לעתים רחוקות יותר, הזוג כולל זה את זה בפוסטים שלהם.

הזוג A-list התחיל את מערכת היחסים שלהם ב-2015 ועבר לא מעט עליות ומורדות בשנים האחרונות. השניים הכירו במהלך מסיבת ויקטוריה'ס סיקרט ב-2015 ונפרדו רק שנה לאחר מכן. לאחר רומנטיקה ברכבת הרים, הצמד התאחד בינואר 2020 לפני שקיבל את פני בתם מאוחר יותר באותה שנה.

עם זאת, שלהם הפיצול האחרון יתגלה כדרמטי ביותר. באוקטובר 2021, אישר מקור בקשר לזה ההורים הטריים "נפרדו בשקט" לאחר מריבה לכאורה שהתרחשה בין זמרת "Pillowtalk" לאמה של ג'יג'י, יולנדה חדיד. בזמנו, הראשון עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכבת, בת 58, טענה שזאין "פגע" בה במהלך ויכוח.

על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשר מאוחר יותר באותו החודש, זאין טען שלא התמודד עם ארבע סעיפי הטרדה קצרים שנבעו מהתקרית עם יולנדה. זמרת "גנוב את הילדה שלי" נידונה ל-90 ימי מאסר על תנאי לכל סעיף, ונצטווה לעבור שיעורי שליטה בכעסים, בנוסף לתשלום קנסות בית משפט ועונשים נוספים. הוא גם קיבל הוראה להתרחק מיולנדה וג'ון מקמהון, מאבטח שהזמר ניסה לכאורה להילחם בו.

מאז התקרית, זאין וג'יג'י "נמצאים ביחסים ידידותיים", אמר מקור מאוחר יותר סגנון חיים באפריל 2022. למרות שבני הזוג לשעבר "מדברים כמה פעמים בשבוע", המקורב ציין גם ש"השיחות שלהם עוסקות בדרך כלל בקאי".

המקור סיכם שלג'יג'י "תמיד יהיה לו מקום בלבה".

קישור מקור