ג'יג'י חדיד, ציר הזמן של מערכת היחסים של ליאונרדו דיקפריו: עדכונים

ג'יג'י חדיד, ציר הזמן של מערכת היחסים של ליאונרדו דיקפריו: עדכונים

זוג לא צפוי! ג'יג'י חדיד ו לאונרדו דיקפריו עורר שמועות רומנטיות באוגוסט 2022, וכבר היו שמירת דברים מתחת לרדאר מאז.

פעם אפשרי שמועות מערכת יחסים בין הַתחָלָה שחקן ודוגמן התחילו להסתחרר, מספר מקורות אושרו ל בקשר שהם היו יותר מחברים. "ליאו וג'יג'י התחברו כמה פעמים הקיץ", אמר מקורב בקשר בזמנו, וציין שהעניינים התחילו להתחמם לאחר שליאו נפרד ממנו קמילה מורון.

"הם מכירים כבר כמה שנים. הם מאוד נמשכים אחד לשני", המשיך המקור. "היא בדיוק הטיפוס שלו: יפיפייה, סקסית אבל צנועה עם גישה של אחד מהחבר'ה".

המקורב גם הסביר שהדברים היו "מזדמנים" ביניהם, וג'יג'י וליאו לא היו "דבר קבוע". עם זאת, לעתים קרובות הם מצטלבים כי "יש להם הרבה חברים משותפים".

לפני המעבר לג'יג'י, ה כַּבִּיר אלום יצא עם קמילה במשך ארבע שנים.

"ליאו וקמילה היו כמה הפסקות בחודשים האחרונים. זה עניין של להחליט אם הם נמצאים בו לטווח הארוך או פשוט יתנו לו למות", אמר מקור נפרד. בקשרהמאשר את הפיצול שלהם באוגוסט 2022. "עם כל החברות של ליאו, ברגע שהיא התרכזה בעבודה והיו לה סדרי עדיפויות משלה, הוא התרחק. במקום פרידות דרמטיות, הם לקחו זמן בנפרד".

ג'יג'י, מצידה, חוותה כמה מערכות יחסים בעלות פרופיל גבוה לאורך התקופה שלה באור הזרקורים. המלאך לשעבר של ויקטוריה'ס סיקרט נקשר אליו קודי סימפסון, ג'ו ג'ונאס, טיילר קמרון והכי מפורסם, זאין מאליק. היא והראשון כיוון אחד חלק חבר בת אחת בשם Khaiשנולד בספטמבר 2020.

יליד קליפורניה ו-"Pillowtalk" היו לסירוגין מ-2015 ועד סוף 2021, כשהם נפרדו סופית. אבל נראה שההורות המשותפת לתינוקת שלהם מתנהלת טוב. למעשה, ג'יג'י חשפה שזאין תכנן כל מסיבת יום ההולדת השנייה של חי בספטמבר 2022. "הבאבא שלה ערכה לה את המסיבה הכי טובה", היא שיתפה אז באמצעות אינסטגרם, בהתייחסה לאבא בערבית.

אבל עם זאת, הם לא דנים שג'יג'י ממשיכה הלאה.

"ג'יג'י לא מדברת עם זאין על ליאו ונמנעת מלענות על כל שאלה", אמר מקור אחר בקשר באוקטובר 2022. "היא לא רוצה להיכנס איתו או למרוח מלח על הפצעים והיא נחושה לשמור על דברים ידידותיים ככל האפשר שכן הם ממשיכים להיות שותפים לחיי".

גלול דרך הגלריה לקבלת ציר זמן של הרומנטיקה הסוערת של ג'יג'י וליאו.

קישור מקור