ג'יזל תולה טבעת נישואין בין שמועות הגירושין של טום בריידי

ג'יזל תולה טבעת נישואין בין שמועות הגירושין של טום בריידי

ממשיך הלאה? ג'יזל בונדשן אותרה ללא טבעת הנישואין שלה באותו היום בקשר דיווח היא שכרה עורך דין גירושין על רקע בעיות זוגיות עם הבעל טום בריידי.

דוגמנית העל, בת 42, נראתה רעננה ורגועה בזמן שהצטלמה יחד עם שני ילדיה של הקוורטרבק של ה-NFL, בנג'מין, 12, וויויאן, 9, מחוץ לשיעור אימון ביום שלישי, 4 באוקטובר. אלוף הסופרבול שבע פעמים, בן 45, הוא גם אבא לבן ג'ק, בן 15, אותו הוא חולק עם לשעבר ברידג'ט מוינהאן.

היציאה ללא הטבעת של ג'יזל מגיעה לאחר שמקורות סיפרו בקשר שיש מתח בין בני הזוג – במיוחד לאחר שהדוגמנית לשעבר של ויקטוריה'ס סיקרט לא הופיעה למשחק הבית הראשון של בעלה בעונת 2022-2023 ביום ראשון, 2 באוקטובר.

"ג'יזל הייתה אמורה להופיע למשחק הבית הראשון של טום ביום ראשון – בעיקרון כדי לשמור על הופעות, אבל היא שחררה את הערבות בשעה האחרונה ושלחה את הילדים עם אמא של טום", אמר המקורב. "אי ההופעה שלה הייתה סטירת לחי ענקית עבורו".

מקור אחר סיפר בעבר Us Weekly שהמתח בין בני הזוג נובע מכך שהודיע ​​על חזרתו ל-NFL פחות מחודשיים לאחר הודעת הפרישה הראשונית שלו בפברואר השנה.

"ג'יזל לא הייתה מאושרת כשטום לא פרש מה-NFL לאחר זמן כה קצר", אמר המקור. "טום עושה כל מה שהוא יכול כדי לפצות עליה, הם עובדים על דברים ומנסים לצאת מהצד השני."

עוד יותר דלק שמועות מפוצלות, אמר מקורב אחר בקשר לזה "ג'יזל כבר דיברה עם עורכי דין בנוגע להגשת תביעת גירושין", והוסיפה: "דברים חייבים להסתבך עם חלוקת נכסים והכל".

בריידי גם שכר עורך דין גירושין משלו, ציין מקור אחר והוסיף כי השניים "גרים בנפרד".

ב- אל כתבת שער לגיליון אוקטובר 2022 של המגזין, ג'יזל התבטאה בכנות על החלטתו של טום לפרוש מה-NFL, ואמרה לרשת: "עשיתי את חלקי, שהוא [to] להיות שם בשביל [Tom]. עברתי לבוסטון, והתמקדתי ביצירת גולם וסביבה אוהבת לילדיי לגדול בה ולהיות שם לתמוך בו ובחלומות שלו".

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של ג'יזל ללא טבעת הנישואין שלה!

קישור מקור