ג'ייק ג'ילנהול נזכר בצילומי סצנות סקס עם ג'ניפר אניסטון

זיכרונות לא נעימים? ג'ייק ג'ילנהול פתח לגבי איך זה לצלם סצנות סקס איתן ג'ניפר אניסטון.

"זה היה עינויים, כן זה היה, אבל זה גם לא היה עינויים. כלומר, קדימה. זה היה כמו שילוב של שניהם", התבדח ג'ייק, בן 42, תוך שהוא נזכר איך זה היה לצלם את הסצנות האינטימיות לסרטם מ-2002 הילדה הטובה בזמן שהופיע ביום שני, 26 בדצמבר, פרק של SiriuxXM's המופע של הווארד סטרן.

ג'ניפר, בת 53, כיכבה בסרט כעובדת בחנות מכולת נשואה בחוסר אושר שמתחילה רומן עם עמיתתה הצעירה לעבודה, שהוצגה על ידי ג'ייק.

ג'ייק הסביר שהיה לו מאוהב בג'ניפר, מה שהפך את צילומי סצנות המין למביכות במיוחד. "באופן מוזר, סצנות אהבה הן מביכות כי יש אולי 30, 50 אנשים שצופים", אמר. "זה לא מדליק אותי."

"רוב הזמן, זה מכני בצורה מוזרה, נכון?" המשיך שחקן האמבולנס. "וגם, זה ריקוד, כאילו, כוריאוגרפית אותו למצלמה. זה אחד מאלה כמו סצנת קרב, אתה צריך כוריאוגרפיה לדברים האלה ותמיד ניסיתי".

ג'ייק הסביר אז הצעה אחת שג'ניפר העלתה כדי לעזור להם להרגיש יותר בנוח בזמן צילומי הסצנות בחדר השינה. "זה היה רק ​​מנע והשתמשו בו בדרך כלל תמיד כשהוא נמצא במקום אופקי בסרט הזה", אמר הווארד סטרן68. "אני חושב שזו הייתה למעשה הצעה של ג'ניפר, היא הייתה מאוד נחמדה להציע את זה לפני שהתחלנו."

ה דוני דארקו השחקן הוסיף, "היא הייתה כמו, 'אני שם כאן כרית'".

גם במהלך הראיון, ג'ייק דיבר על תוכניותיו לעתיד עם חברתו, ז'אן קאדיווחשף אם הוא מקווה להפוך לאבא.

יליד קליפורניה אמר שהוא מקווה שיום אחד "להיות בעל ואב טוב.

פוקס זרקור/קובל/שטרסטוק

"עכשיו, כשהגשמתי הרבה דברים בקריירה שלי שאני מרגיש איתם בנוח, אני יכול להגיד את זה בבטחה", אמר על תוכניותיו לעתיד. "אני לא יודע אם יכולתי להגיד את זה קודם."

למרות היכרויות עם ז'אן, 26, מאז 2018, ג'ייק נשאר פרטי יחסית לגבי חיי האהבה שלו ובחר להרחיק את הרומן שלהם מאור הזרקורים.

בפברואר 2022, ג'ייק העיר הערה נדירה על מערכת היחסים שלהם בזמן שדיבר איתו אסקווייר.

"בהרבה מובנים, אנחנו משפחה," חיית לילה אמר שחקן בזמנו. "אני במערכת יחסים מלאה באהבה ותמיכה. אני מרגיש כל כך בנוח".

קישור מקור