ג'יי לו, הילד שלה אמה עוזב את מלון פריז עם בן אפלק: תמונות

להתראות! ג'ניפר לופזהילדה של אמה מונייז נצפתה כשהיא מתנדנדת במראה ירוק פרחוני בזמן שעזבה את המלון בפריז לצד אחיהם, מקס מונייז, אביהם החורג בן אפלק וילדיו סרפינה וויולט.

בת ה-14 יצאה החוצה כשהיא לובשת חולצה לבנה, חולצת צווארון ירוק, מכנסיים שחורים ונעלי ספורט תואמות כשהיא יצאה מהמקום ליד האחים החורגים סרפינה, 13, וויולט, 16, ביום שבת, 23 ביולי. אמא של אמי, 53 , צעדה מול הילדים לבושים בשמלה פרחונית מהממת, מחזיקה ידיים עם הבעל הטרי בן, 49, שלבש חליפה אפורה ונאה. ג'יי לו חולקת את התאומים שלה עם בעלה לשעבר מארק אנטוניואילו בן חולק את שתי בנותיו ובנו סמואל עם אשתו לשעבר ג'ניפר גארנר.

MEGA

המשפחה המעורבת התרווחה בבירה המדהימה של צרפת בסוף השבוע הזה, מכיוון שהם נראו בטיולים רבים יחד. מוקדם יותר באותו יום, הקבוצה נהנתה משייט פרטי לאורך נהר הסיין. יום אחד לפני כן, הם נהנו מטיול שקט ברחובות העיר השוקקת.

ג'יי לו וילד אמה עוזבים את מלון פריז עם בן אפלק: תמונות
MEGA

ה תינשא לי שחקנית וה בר מכרזים השחקן קשר רשמית בלאס וגאס ביום שבת, 16 ביולי, בקשר אישר למחרת. נישואיהם מגיעים כמעט 20 שנה לאחר שביטלו את האירוסין הראשון שלהם בינואר 2004 לאחר שנפגשו לראשונה ב-2002 על הסט של סרטם. גיגלי.

לאחר שהם החליפו נדרים, ג'ניפר פנתה לניוזלטר שלה, On the JLo, כדי להכריז על החדשות המרגשות.

"האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומסתבר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנה סבלנות", כתב יליד ניו יורק. "אתמול בלילה טסנו לווגאס, עמדנו בתור לקבלת רישיון עם עוד ארבעה זוגות, כולם עושים את אותו מסע לבירת החתונות של העולם".

היא אמנם גם ציינה שהיא ובן "בקושי הגיעו לקפלת החתונה הלבנה הקטנה", אבל הם עדיין הצליחו להפוך את הדברים לרשמיים בסופו של דבר.

"אז, עם העדים הכי טובים שאפשר לדמיין, שמלה מסרט ישן וז'קט מהארון של בן, קראנו את הנדרים שלנו בקפלה הקטנה ונתנו אחד לשני את הטבעות שנענוד עד סוף חיינו. " הוסיפה ג'ניפר. "כאשר אהבה היא אמיתית, הדבר היחיד שחשוב בנישואים הוא אחד את השני וההבטחה שאנו מבטיחים לאהוב, לטפל, להבין, להיות סבלניים, לאהוב וטובים אחד לשני. היה לנו את זה. וכל כך הרבה יותר. הלילה הכי טוב בחיינו."

לפי הדברים, נראה שילדיהם של ג'יי לו ובן מרוצים מנישואיהם. בעקבות הנישואים של אמם עיר החטאים, אמי נראתה ב-a תמונה משותף באינטרנט, מצטלם אלביס פרסליקדילאק ורודה וינטג' מחזיקים את סמל ה"רוק למעלה" בידיים.קישור מקור