ג'יי קאטלר נתפס מנהל רומן עם אשתו של חבר טוב

ג'יי קאטלר נתפס מנהל רומן עם אשתו של חבר טוב

מצב מבולגן. ג'יי קאטלר נתפס "חובר" עם אשתו של חברו הטוב בזמן שהם היו בחופשה משפחתית, ובעלה מודע לרומן שלהם, מספרים מקורות רבים באופן בלעדי בקשר.

לפי מקורב אחד, חברו של הקוורטרבק לשעבר של שיקגו ברס "יודע" על הפרשה ו"מתעצבן".

"ג'יי יצא לחופשה עם ילדיו ועם חברו ואשתו וילדיהם", מוסיף מקור שני. "הבעל וג'יי חברים טובים וגם שכנים. הילדים שלהם כולם חברים. בזמן שהם היו בטיול, ג'יי התחבר לאשתו".

בזמן שכולם נהנו מהחופשה, הבעל "התעמת" איתם לגבי הרומן שלהם, מגלה מקורב, והוסיף כי נודע לו שהשניים "התחברו במשך זמן רב".

"החבר פנה אליו [ex-wife Kristin Cavallari], אז ככה היא גילתה", אומר המקור. "היא רק רוצה להרחיק את עצמה מכל זה."

בקשר פנה לכל הצדדים לתגובה וטרם שמע עד מועד הפרסום.

קריסטין, 35, וג'יי, שחולקים את הילדים קמדן ג'ק, סיילור ג'יימס וג'קסון וויאט, הודיעו על פרידתם באפריל 2020 לאחר 10 שנים ביחד.

בהגשת הגירושין שלה באותו החודש האשימה קריסטין את ג'יי ב"התנהגות זוגית בלתי הולמת כזו שהופכת חיים משותפים לא בטוחים ולא נאותים" וציינה "הבדלים בלתי ניתנים לגישור" כסיבה מאחורי הפרידה שלהם.

"בעצב רב, אחרי 10 שנים ביחד הגענו למסקנה אוהבת להתגרש", כתבו בני הזוג על גירושיהם בהצהרה משותפת ששיתפה אז באינסטגרם. "אין לנו דבר מלבד אהבה וכבוד אחד לשני, ואנו אסירי תודה על השנים המשותפות, הזיכרונות שנוצרו והילדים שאנו כל כך גאים בהם. זה רק המצב של שני אנשים שמתרחקים. אנו מבקשים מכולם לכבד את הפרטיות שלנו בזמן שאנו מנווטים את התקופה הקשה הזו בתוך המשפחה שלנו".

המקור השני מספר בקשר שהגירושין המתמשכים שלהם "קרוב להיגמר".

מייסד ג'יימס הבלתי נפוץ "מעולם לא חשב שהגירושים שלה" מג'יי, 39, "יקרבו אותה לילדיה, אבל זה בדיוק מה שזה עשה", אמר מקור אחר סגנון חיים באפריל 2021.

"קריסטין אוהבת לבלות איתם", ציין אז המקורב. "כרגע, הילדים בגילאים כה יקרים, היא לא רוצה להחמיץ אף רגע."

בהתחשב בעובדה שקריסטין וג'יי חולקים משמורת משותפת על ילדיהם, ההסדר שלהם הפך את קריסטין ל"אמא טובה יותר במובנים מסוימים כי יש לי את הילדים שלי בחצי מהזמן עכשיו", היא גילתה בפני הוליווד לייף באותו חודש. "אז, כשיש לי אותם לשבוע שלי, אני כל כך נוכחת."

"דעתי לא מוסחת מהטלפון שלי או מכל דבר אחר. אני איתם. אם למישהו יש התקף זעם או משהו, אני נשאר רגוע כי אני יודע שאני מאבד אותו בעוד כמה ימים. מאוד קוואלארי כוכב נוסף.

בעקבות הפרידה שלה ושל ג'יי, היא המשיכה עם קומיקאי ג'ף דיי באוקטובר 2020. עם זאת, עד אוקטובר 2021, אמא לשלושה חשפה שהיא רווקה.

"פשוט נהניתי. לא רציתי חבר," אמרה קריסטין אֲנָשִׁים בזמן. "אבל אני כרגע לא יוצא עם אף אחד."

מאוחר יותר נצפתה קריסטין עוסקת איזה PDA מהביל עם Bachelor Nation's טיילר קמרון לצילומים של מותג התכשיטים שלה באפריל 2022. מפיג את שמועות ההיכרויות בראיון עם בידור הערב באותו חודש, היא אמרה, "טיילר הוא הבן אדם הכי מתוק על הפלנטה, בחור כל כך נהדר, כל כך התרשמתי ממנו. שכרתי אותו לשחק את עניין האהבה שלי בסרטון קמפיין. לא קורה כלום. בחור נהדר, [but] אנחנו לא יוצאים, אני מבטיח."

קישור מקור