ג'יל דוגר, בנו של דריק דילארד פרדריק: התמונות החמודות של פרדי

ג'יל דוגר, בנו של דריק דילארד פרדריק: התמונות החמודות של פרדי

סומך על אלום ג'יל דילארד (לבית דוגאר) ובעל דריק דילארד קיבלו את ילדם השלישי ביחד, בן, ב-7 ביולי 2022.

"פרדריק מייקל דילארד כאן!" בני הזוג הכריזו באמצעות פוסט בבלוג באתר המשפחה שלהם שכותרתו, "החבר החדש ביותר במשפחתנו הגיע בדיוק!"

התוספת החדשה ביותר – שתוכננה במקור להימסר דרך חתך קיסרי בסוף יולי – שקלה 7 פאונד, 6 אונקיות ונמדדה באורך 20 אינץ' בלידה.

מאז הגעתו של הקטן, נראה שהמשפחה לא מספיקה מפרדי המתוק. "כולנו כאן סופגים את ההתכרבלות והאהבה מפרדי הקטן", כתבה ג'יל את פוסט הקרוסלה שלה ביולי 2022 ב- אינסטגרם.

הבוגר של TLC המשיך ותיאר את המשמעות הדתית מאחורי שמו של היילוד שלהם. "פרדריק פירושו 'שליט שליו' ומייקל פירושו 'מתנה מאלוהים'", הם חלקו.

"לשם פרדריק יש גם משמעות מיוחדת עבורנו מכיוון שזה שמו של דריק עם 'Fre' נוסף בחזית, כדי להפוך את 'Fre-Derick'", כתב יליד ארקנסו. "באופן דומה, שמו של דריק הוא וריאציה של שמו של אביו המנוח, ריק, שהוריו יצרו על ידי הוספת 'דה' בחזית."

"היינו נרגשים להסתפק בשם פרדריק ולשלב גם את השם של דריק וגם את השם של אביו, רק על ידי הוספת 'Fre' לתחילת שמו של דריק", הוסיפו.

בני הזוג, שקשרו ביוני 2014, קיבלו את ילדם הראשון, בנם ישראל דוד, באפריל 2015 לפני שהוסיפו עוד אחד קטן, הבן סמואל סקוט, ביולי 2017. הם פתחו בערך סובלת מהפלה הרסנית לפני שקיבלו את פניהם של תינוק הקשת בענן, פרדי.

"הם היו מלאים בשאלות וכל כך נרגשים כשדיברנו על ההיריון ואיך הם יגיעו להיות מעורבים לאורך הדרך ואחרי שהתינוק נולד", הם שיתפו באמצעות הבלוג המשפחתי שלהם באוקטובר 2021, ותיארו את שיתוף החדשות שלהם. בנים מבוגרים יותר. "עם זאת, כמה ימים לאחר מכן התחלנו להפיל."

ימים ספורים לפני הגעתה של התינוקת מספר 3, המשפחה המאושרת חגגה את הריונה עם מקלחת תינוק בהשתתפות חברים ובני משפחה בהנחיית בת דודה איימי קינג (לבית דוגאר).

איימי נתנה למעריצים הצצה לתוך החגיגות על ידי שיתוף תמונות מהחגיגה באמצעות אינסטגרם ואמרה, "זה היה כבוד לארח את התינוק שלך ג'יל!! את יפה מבפנים ומבחוץ ומגיע לך שיאהבו אותך!!"

לשעבר 19 ילדים וספירה הכוכב המשיך ושיתף תמונות של קישוטים ואוכל שונים בנושא צמחים שיתאימו לנושא "גדל תינוק לגדול". האורחים נהנו מעוגיות צבועות בציפוי ירוק ולבן, כמו גם מקאפקייקס שנראו כמו צמחים. המארחת גם עיטרה את ביתה בבלונים, בעוד שהנוכחים עסקו בגידול צמחים משלהם.

גלול למטה כדי לראות את כל התמונות החמודות ביותר של פרדי התינוק עד כה!קישור מקור