ג'יל דוגר, דריק דילארד אוקלהומה בית: תמונות בית

ג'יל דוגר, דריק דילארד אוקלהומה בית: תמונות בית

בעלי בתים גאים! ג'יל דילארד (לבית דוגאר) ובעלה, דריק דילארדעבר לאחרונה לבית חדש בארקנסו.

בני הזוג הודיעו בעבר כי הוציאו לשוק את ביתם בלואל, ארקנסו. בפוסט ב-19 באפריל בנושא שלהם הבלוג של משפחת דילארדג'יל ודריק שיתפו שהם "מצטרפים להמוני האנשים שמנווטים כעת בשוק הנדל"ן המטורף הזה".

ה סומך על בוגרים הסבירו שהם "עצובים" לעזוב את הבית שהם קנו שלוש שנים קודם לכן, אם כי הם הוסיפו שהם מקווים שהבית הישן שלהם יביא "הרבה שמחה למשפחה הבאה שתזכה ליצור זיכרונות" שם.

הפוסט בבלוג של ג'יל ודריק הסתיים בכך שבני הזוג הסבירו שהם עוברים כי הוא קיבל עבודה חדשה.

זמן קצר לאחר שהכריזה על תוכניותיהם לעבור, אמא לשלושה לקחה את זה אינסטגרם ב-22 במאי כדי לתת לעוקבי המדיה החברתית שלה הצצה אל הבית החדש שלהם.

"אנחנו כל כך נרגשים להראות לכולכם הצצה מהבית החדש שלנו!! ידענו שאנחנו רוצים לעשות כמה שינויים במקום החדש כדי לעדכן אותו + להוסיף כמה נגיעות אישיות, אז חיפשנו ומצאנו מישהו שיעזור לנו!" היא כתבה בזמנו. "כל כך שמחנו למצוא @schneiderpaintingnwa ו #בת זוג איתם להפוך את המטבח שלנו (+ כמה חדרי שינה) לחלום!!"

ג'יל גם הסבירה כמה מהשינויים שעשו בבית. "העבודה כללה: צביעת ארונות המטבח הישנים המוכתמים כדי להתאים את הקישוט והדלתות הקיימים (שילוב צבעים לבנבן) + צביעת 2 חדרי שינה אשר במקור היו עם קירות מודגשים בצבעים בהירים (הלכנו עם צבעי הצבע "ברווז לבן" של שרווין וויליאמס לחדרים אלה )", כתב כוכב הריאליטי.

ואז ביוני, בני הזוג חשפו דרך הבלוג שלהם שהבית החדש שלהם ממוקם באוקלהומה.

"דריק הושבע לאחרונה כעורך דין בליטל רוק, ארה"ב ולאחר מכן החל את תהליך ההעברה לתפקידו החדש בשירות הציבורי כתובע באוקלהומה!" הם כתבו.

"קנינו בית על גבול ארקנסו/אוקלהומה (בסילואם ספרינגס), עשינו כמה שיפוצים ואז עברנו לגור!" בני הזוג הוסיפו בזמנו.

בני הזוג מתגוררים בבית עם שלושת בניהם ישראל, סמואל ופרדי. ג'יל ילדה את פרדי ב-7 ביולי 2022, והודיעה על החדשות המשמחות דרך הבלוג המשפחתי שלהם זמן קצר לאחר מכן.

"פרדריק מייקל דילארד כאן!" בני הזוג הכריזו באמצעות פוסט בבלוג שכותרתו, "החבר החדש ביותר במשפחתנו הגיע בדיוק!"

התוספת החדשה ביותר – שתוכננה במקור להימסר דרך חתך קיסרי בסוף יולי – שקלה 7 פאונד, 6 אונקיות ונמדדה באורך 20 אינץ' בלידה.

המשיכו לגלול כדי לראות סיור בבית החדש של ג'יל ודריק.קישור מקור