ג'ים בוב ומישל דוגר רוצים שאנה דוגר "תישאר איתם"

ג'ים בוב ומישל דוגר רוצים שאנה דוגר "תישאר איתם"

ג'ים בוב ו מישל דוגר רוצים את כלתם אנה דוגר "להישאר איתם" עד ג'וש דוגר הוא מחוץ לכלא, אומר מקור בלעדי בקשר.

ג'וש דוגר נידון ל-151 חודשים – בערך 12.5 שנים – מאחורי סורג ובריח בעקבות משפט פורנוגרפיית הילדים שלו בדיון ביום רביעי, 25 במאי. כוכב הריאליטי המושפל נמצא אשם בקבלה והחזקת פורנוגרפיה של התעללות מינית בילדים בדצמבר 2021, לאחר מעצרו באפריל.

"אנה לא הייתה בהלם. בכל זאת היא חשה הקלה שזה נגמר. עכשיו מגיעה ההחלטה הקשה, אם להישאר ולחכות לג'וש לצאת או להתחיל את חייה מחדש בלעדיו", אומר המקורב. בקשר. "חלק מהילדים שלה יגדלו עם אולי ילדים משלהם עד שאבא שלהם ייצא".

בעוד המחותנים שלה רוצים שאנה תישאר איתם, המקור מוסיף, "יהיה מעניין לראות מה היא תחליט לעשות".

"כולם מרגישים סימפטיה לאנה, היא חיה בחלום רע, והיא צריכה שיחת השכמה", המשיך המקורב. "אבל אני אגיד לך דבר אחד; הסיוט של ג'וש עומד להחמיר".

לאנה "לא הייתה תגובה" לאחר גזר דינו של בעלה, על פי כתב בית המשפט מבית המשפט השמשוגם אביו של ג'וש, לפי הדיווחים, לא "הגיב באופן גלוי" לגזר הדין.

לאחר גזר הדין של ג'וש, עורך דינו טראוויס סטורי פרסמה הצהרה ל בקשר לגבי עתיד המקרה. "אנו אסירי תודה על כך שהשופט דחה את סעיף 2 ודחה את בקשת הממשלה לעונש של 240 חודשי מאסר. אנו מצפים להמשך המאבק בערעור".

ברגע שג'וש ישוחרר מהכלא, הוא עומד בפני 20 שנות מאסר על תנאי וייאסר עליו לראות את ילדיו ללא השגחה, השמש דיווח. אנה חולקת את הילדים מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית, מייסון, מריאלה ומדיסון עם לשעבר 19 ילדים וסופרים כוכב. הם קיבלו את פני בתם הצעירה באוקטובר 2021.

למרות הפשעים המטרידים שבעלה נמצא אשם, אם לשבעה ילדים נשארה לצידו. בקשר בעבר דווח כי יליד פלורידה "חשב על" פרידה משפטית אך מעולם לא שקל גירושין.

אחד מבני משפחת Duggar חלק את תמיכתם בפרידה של אנה מבעלה. איימי קינג (לבית דוגאר) סיפר בעבר בקשר שהיא תיקח את אשתו של ג'וש ושבעת ילדיה אם זה אומר לשחרר אותה מג'וש.

"אתה לא צריך להיות לכוד בשקרים. אתה לא צריך להיות לכוד. אתה לא לכוד", אמרה אמו של אחד במאי 2022. "זה רק פחד. זה פשוט ממש פחד מה לעשות הלאה, אתה יודע? ולעזאזל, אני מקווה שהיא בסדר."

למרות שהגיעה לאנה בעבר, איימי חשפה: "אין תגובה".

הדיון בגזר הדין של ג'וש נקבע במקור ל-5 באפריל 2022, אך התאריך החדש נדחק לאחר שג'וש ועורך דינו הגישו בקשה לעיכוב הדיון. על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשר במרץ, הצוות שלו ביקש לעכב את הדיון ב"כ-30 יום" כדי שיהיה לו יותר זמן "לחפש מידע ותיעוד נוספים".

קישור מקור