ג'ים בוב, מישל דוגר ניכור מילדים: ציטוטים

ג'ים בוב, מישל דוגר ניכור מילדים: ציטוטים

למרות שנראו כמשפחה מאושרת בתוכניות הטלוויזיה שלהם, הדוגארים התמודדו עם הרבה דרמה מאחורי הקלעים.

ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגר מפורסמים בגידול 19 ילדיהם בתוך משק בית קפדני ושמרני. חלק מהכללים שלהם כוללים קוד לבוש, האוסר על הנשים במשפחה להראות את רגליהן בכל אופן חושפני וללבוש מכנסיים. הם גם לא מעודדים להשתמש באמצעי מניעה, בעוד שלילדים הרווקים חייבים להיות ליווי הורים בזמן שהם יוצאים לדייטים.

בשנים האחרונות, רבים מילדי דוגאר המבוגרים יותר שברו את הכללים הידועים לשמצה של ג'ים בוב ומישל על ידי אימוץ ג'ינס לארון הבגדים שלהם ואורח חיים פחות שמרני.

בינתיים, חלק מבני המשפחה הרחיקו את עצמם מג'ים בוב ומישל.

הילד הראשון של דוגאר שהתנכר מהמשפחה היה ג'יידוגר חולהששמרה מרחק אחרי בעלה, דריק דילארדפוטר מ סומך על בשנת 2017. הוא שוחרר מהתוכנית לאחר שספגה אש על משתף את דעותיו השנויות במחלוקת על טרנסג'נדרים ברשתות החברתיות.

בנוסף לכך שלא כיכבו עוד בתוכנית TLC, ג'יל ודריק החלו לשבור כמה מהחוקים של הוריה, כולל שליחת ילדיהם לבית ספר ציבורי במקום חינוך ביתי.

עוד בן משפחה שקורא לאופן שבו ג'ים בוב ומישל גידלו את ילדיהם ג'ינגר דוגרשביקרה את הדת שבה גדלו. מאז היא עזבה את המכון לעקרונות חיים בסיסיים (IBLP), שאם לשניים כינתה "לא בסדר".

בספר זיכרונותיה מינואר 2023, להיות חופשי באמת: הסיפור שלי על פירוק אמונה מפחדחשפה ג'ינגר כי גיסה, בן סיוואלדעזרו לה להבין שתורת הדת אינה תואמת את אמונותיה האישיות.

"הבנתי שחלק ממה שלימדו אותי היה פוגע ולא נכון", כתבה ג'ינגר על אמונות ה-IBLP עליהן גדלה בספרה. "ידעתי שאני צריך לדבר בפומבי על זה כי קידמתי תורות שלדעתי כעת הן מזיקות."

משקפת את ההדרכה שממנה קיבלה ג'סה דוגרבעלה של, איש הטלוויזיה לשעבר, המשיך, "שמתי לב שהכנסייה שלו קוראת את התנ"ך בשלמותו והטיפה כך את כתבי הקודש. אני מרגיש שעכשיו אני במקום הרבה יותר טוב. אני רואה באלוהים מדהים".

המשיכו לגלול כדי לראות מה היה לדוגארים לומר על התנכרות מבני משפחתם.

קישור מקור