ג'ינג'ר דוגאר אומר לטרולים לא 'לשפוט' את הלק הקצוץ שלה

מוחא כפיים בחזרה. Jinger Vuolo (לבית דוגאר) פנתה לטרולים שהטיחו את הלק השסוע שלה.

"אני יודעת שאני אקבל המון תגובות על הציפורניים שלי", אמרה ג'ינגר, בת 28, לעוקבי המדיה החברתית שלה על הציפורניים שלה בסרטון ששותף דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 12 בדצמבר. "הן נעשו על ידי פליסיטי, הילד שלי בן 4, אז בבקשה אל תשפוט."

טקסט נוסף על המסך הסביר שהיא רוצה להתייחס להחלטת היופי "לפני שכל התגובות יגיעו על הציפורניים שלי".

לפני שפנתה למבקרים שלה, היא לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי להשוויץ בספר העתקת תרגול קסם שבו בנותיה – פליסיטי ואוונג'לין, 2 – משתמשות בהן כדי לשפר את כישוריהן לכתיבת מספרים.

באדיבות Jinger Vuolo/Instagram

בתור ה סומך על אלום דפדפה בספר כדי להציג פעילויות שונות שבנותיה עושות, המעריצים הסתכלו על הציפורניים השדוקות של ג'ינגר שנצבעו בשחור.

ג'ינגר – חולקת את בנותיה עם בעלה ג'רמי ווולו – עמדה מול השונאים שלה קצת יותר מחודש לפני שהיא אמורה להוציא את ספרה האחרון, הופך לחופשי באמתב-31 בינואר 2023.

על פי התיאור באתר ההוצאה, ספרו הקרוב של ג'ינגר "מספר כיצד [Jinger] החלה להטיל ספק באידיאולוגיה המזיקה של נעוריה ולמדה לאמץ את החופש האמיתי במשיח".

בוגר TLC פתח בעניין הכתיבה הופך לחופשי באמת בסרטון YouTube שכותרתו "הדבר הקשה ביותר שעשיתי אי פעם", בנובמבר. כשהציגה את ספר הזיכרונות, הבהירה אם לשניים שזה לא "ספר הכל על המשפחה שלי" אלא בחינה של "המסע הרוחני" שלה. ג'ינגר הוסיפה כי הספר יסביר את החלטתה לעזוב את תורתו של המכון לעקרונות חיים בסיסיים (IBLP). ביל גוטהארד, שהיא כינתה "לא נכון".

בנוסף, הספר הקרוב יסביר כיצד גיסה שטרם נקראה בשם "שלא גדלה באותו מעגל שמרני הדוק כמו ג'ינגר" מילאה תפקיד מפתח במסע שלה לבחינת אמונותיה .

ההורים של ג'ינגר, ג'ים בוב ו מישל דוגרגידלו את 19 ילדיהם כדי לעקוב אחר המשרד של ה-IBLP, אשר הראשון 19 ילדים וספירה האישיות אמרה שהיא מאמינה כעת שמעודדים "חיים נבנו על חוקים, לא על דבר אלוהים".

בנובמבר, סיפר מקור בלעדית בקשר שג'ים בוב, 57, ומישל, 56, "מתחזקים את עצמם" לקראת יציאת הספר לאור.

"ג'ים בוב ומישל לא מתלהבים מהספר של ג'ינגר שיצא, אבל הם מקווים לטוב", שיתף מקורב. "הם לא בטוחים בכל הנושאים שהיא תכסה, אבל הם התפללו על זה ומקווים שזה ישר, מכבד ולא יחפור יותר מדי מהצרות המשפחתיות שלהם".

קישור מקור