ג'ינג'ר דוגאר במכנסי ג'ינס קרעים: תמונות של חתכים

היא עשתה את זה שוב. סומך על אלום Jinger Vuolo (לבית דוגאר) שברה את קוד הלבוש המחמיר של משפחתה פעם נוספת כשהיא אותרה בלוס אנג'לס עם בעלה ג'רמי ווולו לובש מכנסי ג'ינס קצרים חתוכים.

"המקום המאושר שלה", כתב ג'רמי, בן 34, לצד תמונה של אשתו, בת 28, בתוך חנות וינטג' בבורבנק, קליפורניה, אותה שיתף באמצעות אינסטגרם ביום רביעי, 15 ביוני. נראה שהזוג עובד על פרויקט כמו צוות צילום נראה עוקב אחריהם במסע הקניות שלהם.

באדיבות Jinger Duggar/Instagram

ה כוכב TLC לשעבר – ששיתפה תמונה אהובה משלה עם בעלה מאותו בילוי – שילבה את מכנסי הג'ינס הקרועים שלה בגזרה גבוהה עם חולצת טריקו שחורה פשוטה שהיא תחבה וארנק צולב שחור בצורת לב.

עם זאת, זו אינה הפעם הראשונה שהסופרת שפורסמה סוטה מהחוקים המסורתיים של הוריה מאז שנישאה לג'רמי בנובמבר 2016.

רק בשבוע שעבר, ה 19 ילדים וסופרים אלום לבשה שמלת קיץ באורך בינוני שהראתה את זרועותיה לחתונה של חברה.

"הקיץ הוא עונת החתונות. זו גם עונת השחייה", התלוצץ ג'רמי לצד תמונה של בני הזוג עם שתי בנותיהם ששיתף באמצעות אינסטגרם ב-11 ביוני. "הנה אני וג'ינג'ר ווולו בחתונה של חברנו מוודאים שבנות הפרחים לא צללו ברבור לתוך המזרקה. ."

בנות הזוג, אוונג'לין ופליסיטי, שימשו כבנות פרחים בחתונה וניתן לראות אותן לובשות שמלות לבנות ללא שרוולים משלהן.

במאי 2021, ג'ינגר וג'רמי שחררו יחד ספר זיכרונות שבו הם תיארו מה גרם לכוכבת הריאליטי לשעבר לשקול מחדש את הערכים האולטרה-שמרניים של משפחתה.

"צניעות הייתה נושא ענק בבית שלנו, והאמנו שלבישת חצאיות במקום מכנסיים היא חלק מרכזי בהצטנעות", כתבה בפרק אחד בספרם, התקווה שאנו מחזיקים. "אבל רציתי לגלות בעצמי מה יש לתנ"ך לומר."

"כשגדלתי, היה לי סט של סטנדרטים שלקחתי כנתונים… [But] האמונות שלי השתנו", הסביר ג'ינגר. "צניעות היא לא רק מה שאתה לובש. מדובר בתנוחת הלב שלך", המשיכה כוכבת הריאליטי והדגישה כי היא "מעולם לא מצאה קטע שאוסר ספציפית על נשים ללבוש מכנסיים".

קישור מקור