ג'ינגר דוגאר חושב על התבגרות בטלוויזיה בריאליטי

זה לא היה קל! סומך על אלום Jinger Vuolo (לבית דוגאר) פתחה על התבגרות מול המצלמות והודתה שזה לא "קליק" שהיא הייתה בתוכנית ריאליטי עד שהייתה מבוגרת.

"לגדול בעיני הציבור זה כל כך קשה", הסבירה אמא ​​לשניים, 28, במהלך "גלוי לב: שיחות עם יונתן יוסף" הפודקאסט ביום שני, 20 בספטמבר. "זה היה אתגר."

"אתה בן 10 והיו לנו צוותי צילום להיכנס. [At] ראשית, זה היה רק ​​סרט תיעודי והיו לנו כמה אנשים שהיו מגיעים כמה חודשים ברציפות, הם היו באים ומצלמים את המשפחה שלנו. ולכן, זה היה מאוד מוזר כשזה התחיל", היא המשיכה. "זה היה אתגר שאבין ככל שאגדל".

למרות שכוכב ה-TLC התחיל לצלם את הסדרה צעיר מאוד, למשפחה הדתית לא הייתה טלוויזיה בבית כדי להבין עד הסוף כיצד מיליוני צופים מקבלים את משפחתם.

"כלומר, ההורים שלי אמרו לנו שזו תוכנית טלוויזיה ואנחנו היינו כמו, 'מה זה?'" ה גדל דוגאר הוסיף המחבר. "אז זה לא באמת היה הגיוני, או ללחוץ או להירשם עד שהתבגרנו."

ג'ינגר עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה בריאליטי בתוכנית 2008 16 ילדים וסופרים. הסדרה ארוכת השנים באה בעקבותיה ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגר כשהם גידלו את משפחתם ההולכת וגדלה עם חוקים שמרניים מאוד נוקשים בארקנסו. ההורים יישמו קוד לבוש צנוע שאסר על בנות המשפחה להראות את רגליהן בכל עניין ונאסר עליהן ללבוש מכנסיים.

התוכנית נמשכה 10 עונות ושמה שונה 17 ילדים וסופרים, 18 ילדים וסופריםואז 19 ילדים וספירה עד שההופעה בוטלה במאי 2015 לאחר בן דוגאר הבכור ג'וש דוגרשערוריות התעללות בילדים ובגידה. התוכנית מותגה מחדש ל סומך על והוא נמשך מדצמבר 2015 עד יוני 2021, אז בוטל בעקבות מעצרו של ג'וש באשמת פורנוגרפיית ילדים. ג'ינגר ובעלה, ג'רמי ווולוהסכימו "בלב שלם" עם החלטת הרשת לסיים את הזיכיון.

באדיבות ג'ינגר דוגאר/אינסטגרם

"אנו אסירי תודה ל-TLC על שנתנו לנו את ההזדמנות להיות ברשת שלהם לאורך השנים והאדיבות שלהם למשפחת Vuolo", כתבו בני הזוג בהצהרה באינסטגרם באותו חודש. "זהו מסע מדהים שפתח דלתות לטייל ולחוות את העולם בצורה שלא היינו מעלים על הדעת שאפשר".

"אנחנו מסכימים בלב שלם עם ההחלטה של ​​TLC לא לחדש סומך על ומתרגשים לקראת הפרק הבא בחיינו", נמשכה ההודעה. "אנחנו מצפים להמשיך במסע היצירתי שלנו בלוס אנג'לס ולראות מה צופן העתיד."

במאי, ג'וש נידון ל-151 חודשים – בערך 12 שנים – מאחורי סורג ובריח לאחר שנמצא אשם באשמת פורנוגרפיית ילדים. לאחר שחרורו מהכלא, דוגר עומד בפני עד 20 שנות מאסר על תנאי. כמו כן, ייאסר עליו לראות את ילדיו ללא השגחה ולא יורשה להחזיק מחשב או לצפות בתוכן פורנוגרפי למבוגרים.

בעקבות גזר דינו, בקשר אישר בעבר שהצוות המשפטי של כוכב הטלוויזיה המושפל עובד על הערעור שלו. ב-9 בספטמבר ביקשה הגנתו מבית המשפט זמן נוסף להגשת ערעורו על עונשו של כמעט 12 שנים.

"בהתחשב באורך התמליל הנובע ממשפט חבר המושבעים הפלילי הזה והמורכבות של הסוגיות האפשריות בערעור, דוגר מבקש בכבוד 21 ימים נוספים להגיש את כתב הפתיחה שלו", נכתב במסמכים. אם יינתן, המועד האחרון של כוכב הריאליטי לשעבר ישתנה מתאריך יום שני הנוכחי, 12 בספטמבר, ליום שני, 3 באוקטובר.

קישור מקור