ג'ינגר דוגאר נדחק על ידי המשפחה ביום הולדת לפני השחרור

סכסוך משפחתי? Jinger Vuolo (לבית דוגאר) נענתה על ידי משפחתה ביום הולדתה ה-29, כמעט חודש לפני יציאת ספרה החדש, להיות חופשי באמת: הסיפור שלי על פירוק אמונה מפחד.

בני משפחת דוגר שתקו במידה ניכרת כשהגיעו לאחל פומבית לג'ינגר יום הולדת שמח ביום רביעי, 21 בדצמבר. ג'ים בוב דוגר ו מישל דוגר מדי פעם פרסם על אבני דרך גדולות אצלם עמוד אינסטגרם משותף, אם כי יום ההולדת של ג'ינגר לא התקבל. בינתיים, אף אחד מ-18 אחיה לא פרסם ברשתות החברתיות על היום הגדול.

עם זאת, בעלה של ג'ינגר, ג'רמי ווולו, דאג לגרום לאשתו להרגיש מיוחדת על ידי פרסום מחווה מתוקה לה דרך האינסטגרם. "יום הולדת שמח לאישה היפה הזו," הוא רשם תמונה של ה סומך על אלום באמצע צחוק. "אני אוהב אותך @jingervuolo."

ג'ינגר, שחולקת את הבנות פליסיטי, 4 ואוונג'לין, 2, עם ג'רמי, 35, ענה, "אוו תודה לך, מותק!!"

האישיות לשעבר של TLC גם שיתפה פוסטים מחבריה שאיחלה לה יום הולדת שמח באמצעות סטוריז משלה באינסטגרם, אם כי אף אחד מבני משפחתה לא הצליח.

ג'ינגר חגגה את יום הולדתה ה-29 כשהיא ממשיכה לקדם את ספרה הקרוב, הופך לחופשי באמתאשר ישוחרר ב-31 בינואר 2023. על פי ה תיאור הספראם לשניים תספר "איך היא התחילה להטיל ספק באידיאולוגיה המזיקה של נעוריה ולמדה לאמץ את החופש האמיתי במשיח".

בזמן שדנה בספר בסרטון יוטיוב שכותרתו "הדבר הכי קשה שעשיתי אי פעם", בנובמבר 2022, היא הסבירה שזה לא "ספר הכל על המשפחה שלי" אלא בחינה של "המסע הרוחני שלה". ” ג'ינגר תסביר את החלטתה לנטוש את תורתו של שר המכון לעקרונות חיים בסיסיים (IBLP). ביל גוטהארדשהיא כינתה "לא נכון".

זמן קצר לאחר שג'ינג'ר הודיעה שהיא משחררת את הספר, סיפר מקורב בלעדית בקשר שהוריה "מתחזקים את עצמם" לקראת שחרורו.

"ג'ים בוב ומישל לא מתלהבים מהיצא ספרו של ג'ינגר, אבל הם מקווים לטוב", שיתף המקור. "הם לא בטוחים בכל הנושאים שהיא תכסה, אבל הם התפללו על זה ומקווים שזה ישר, מכבד ולא יחפור יותר מדי מהצרות המשפחתיות שלהם".

Beth Hall/AP/Shutterstock

למרות שהתעקשה שהספר לא עוסק במשפחתה, ה 19 ילדים וספירה אלום ככל הנראה ייגע בחלק מהדרמה של הדוגארים, כולל ג'וש דוגר'ס מעצר באשמת פורנוגרפיית ילדים ושערוריית ההטרדה שלו ב-2015.

המקורב ציין שג'ים בוב, 57 ומישל, 56, "חוששים מהגרוע ביותר" ממה שג'ינגר ידון בספר, "במיוחד סיפורים על אמונתם, גידול המשפחה הגדולה שלהם ובמיוחד התקרית האפלה של ג'וש". המקור הוסיף, "הדבר האחרון שהם רוצים הוא להביא יותר תשומת לב וביקורת לא רצויות ושליליות למשפחתם".קישור מקור