ג'ינגר דוגאר על האלכוהול 'השונה' שלה, השקפות למניעת הריון

ההשקפה החדשה שלה. סומך על אלום Jinger Vuolo (לבית דוגאר) תיארה כיצד התפיסה שלה לגבי אלכוהול, אמצעי מניעה ודייטים "שנתה" לאחר שנפרדה ממערכת האמונות הנוקשה של משפחתה.

"על כל נושא, נאלצתי לחזור ולומר, 'ובכן, מה בעצם אומר דבר אלוהים?'", אמר כוכב ה-TLC לשעבר, בן 29, אֲנָשִׁים בראיון שנערך לאחרונה. "התנ"ך מאוד ברור לגבי שתייה, והוא פשוט אומר שאלכוהול אינו חטא. ישוע הכין יין בחתונה."

בזמן ש להיות חופשי באמת: הסיפור שלי על פירוק אמונה מפחד המחבר ציינה שהיא לא צרכנית אלכוהול מושבעת, ג'ינגר הוסיפה שאין לה "בעיה עם נוצרים אחרים" ששותים, וציינה, "זו החירות שלהם לשתות אם הם רוצים".

במונחים של שימוש באמצעי מניעה, הראשון 19 ילדים וספירה כוכבת הודתה שדעותיה השתנו לאחר שהפכה לאם. ג'ינגר חולקת את הבנות פליסיטי ניקול ואוונגלין ג'ו עם הבעל ג'רמי ווולו.

TLC

"תמיד חשבתי שזה לגמרי לא בסדר", אמרה, בהתייחסה למניעת הריון. "אני פשוט כבר לא רואה את זה ככה. בהחלט השתניתי".

ג'ינגר גם הסבירה כיצד השתנתה השקפתה על דייטים לעומת חיזור.

"הייתי מסתכלת על אנשים שיוצאים וחושבת, 'אה, הם מכינים את עצמם לחיים של אסון כי זה לא יכול להוביל לשום מקום טוב'", אמרה לרשת. "ראיתי יותר אנשים שמכבדים את אלוהים – וחיים חיים יפים מאוד – שיצאו, ולפעמים אפילו טובים יותר מחיזורים".

משפחת דוגר אימצה את תורתו של הארגון הנוצרי הלא-דתי המכון לעקרונות חיים בסיסיים (IBLP), שהוקם על ידי המייסד ביל גוטהארד. התנועה מלמדת את חסידיה שיש להימנע משיטות תרבות מודרניות מסוימות, כמו היכרויות.

"יכולתי להיות כל כך אכול מזה – עם מלווה, בלי להתנשק לפני שאתה נשוי, ולא להחזיק ידיים לפני שאתה מאורס," המשיך ג'ינגר לפני שהודה, "כל הדברים האלה שקבעתי עבורם את עצמי שעכשיו אני קצת צוחק עליו."

איש הריאליטי לשעבר מתכונן ליום שלישי הקרוב, 31 בינואר, יציאת ספר הזיכרונות שלה. הספר לא יהיה "ספר הכל" על משפחתו של ג'ינגר, היא ציינה בסרטון יוטיוב מנובמבר 2022. עם זאת, היא מתייחסת ל"מסע הרוחני" שלה בסיפור לאחר שגדלה בבית IBLP עם הוריה, ג'ים בוב ו מישל דוגר.

לפי ספר זיכרונותיה תַקצִירספרה של ג'ינגר יפרט את "איך היא התחילה להטיל ספק באידיאולוגיה המזיקה של נעוריה ולמדה לאמץ את החופש האמיתי במשיח".

קישור מקור