ג'ינגר דוגאר תומך באנה דוגאר על רקע מאסר ג'וש

ג'ינגר דוגר ממשיכה להפגין תמיכה בגיסתה אנה דוגר ושבעת ילדיה כמו ג'וש דוגר נשאר בכלא.

"אני תמיד כאן בשביל אנה והילדים בכל שלב שהם ירצו לדבר, או בכל דרך שאוכל לעזור ולאהוב עליהם", אמר ג'ינגר, בן 29. אֲנָשִׁים בראיון שפורסם ביום רביעי, 18 בינואר.

ה סומך על אלום הוסיף, "אני יודע שהם פשוט עברו כל כך הרבה ולכן אני פשוט תמיד כאן בשבילם בכל פעם שהם צריכים עזרה."

אנה, 34 וג'וש, 34, קשרו את הקשר ב-2008 וחולקים את הילדים מקינזי, מייקל, מריאלה, מרקוס, מייסון, מרדית' ומדיסון.

בדצמבר 2021, אב לשבעה נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים. האישום השני בוטל במהלך הדיון בגזר הדין. ג'וש משרת כעת ב-FCI Seagoville בסיגוביל, טקסס.

איש TLC לשעבר נידון במקור לרצות 12.5 שנות מאסר במאי 2022, אם כי בקשר אישר ביולי שתאריך השחרור שלו שונה ל-12 באוגוסט 2032. לאור השינוי, ג'וש יבלה כ-10 שנים מאחורי סורג ובריח.

"זה כל כך קורע את הלב לראות את ההחלטות שאחי ג'וש קיבל, והלב שלי נשבר עבור הקורבנות ומשפחותיהם וכל מה שהם עברו", אמר ג'ינגר לרשת. "אני מתפלל שג'וש ישתנה באמת יום אחד ויכיר את המשיח באשר הוא ויחזור בתשובה."

לאחר שציינה שהיא לא דיברה עם אחיה הגדול כבר שנתיים, היא הוסיפה, "אין לי שום רצון לדבר איתו".

לאחר שג'וש נמצא אשם ב-2021, ג'ינגר גינה אותו בפומבי בהצהרה שפורסמה באמצעות אינסטגרם.

"אנחנו עצובים על קורבנות ההתעללות הנוראה בילדים. אנחנו גם עצובים עבור משפחתו של ג'וש, אשתו וילדיו היקרים", כתבה ג'ינגר בהצהרה משותפת עם בעלה, ג'רמי ווולו. "אנו עצובים על הביזיון שהביא על שמו של ישו. ג'וש טוען שהוא נוצרי".

סוכנות מגה

ההצהרה המשיכה, "כאשר חסיד המתיימר של ישוע נחשף כצבוע, תגובתם של רבים תהיה לערער על היושרה של ישוע עצמו. הם יפקפקו בלגיטימיות של מושיע שהחסידים שלו כביכול נהנים באופן פרטי מהחטאים שהם מגנים בפומבי. זו הסיבה שהשליח פאולוס אמר לצבועים דתיים ש'שם אלוהים מגדף בקרב הגויים בגללכם' (אל הרומים ב':24). עבור ג'וש, אנו חוששים לנפשו."

"אנו מודים לאלוהים על חשיפת מעשיו של ג'וש ולמערכת משפטית המחויבת להגן על החפים מפשע ולהעניש את האשמים בתיק זה", סיכמה ההצהרה. "אנו אסירי תודה על הצדק. אנו מתפללים להמשך צדק, צדקה, הגנה וריפוי עבור כל אלה שנפגעו".קישור מקור