ג'ינג'ר דוגר היה 'מפחד' מחיזורים עם ג'רמי ווולו

בלי חרטות. ג'ינגר דוגר גילתה שזו לא הייתה אהבה ממבט ראשון כשהיא חיזרה אחרי בעלה כיום, ג'רמי ווולו.

"ג'ר הגיע למקום, ואני חושב שההיסוס שלי היה בעיקר בגלל שהוא מחוץ לעולם שלי", סיפר ג'ינגר, בן 29. Us Weekly בראיון שפורסם ביום שלישי, 31 בינואר, על הימים הראשונים של מערכת היחסים שלה עם ג'רמי, 35. "וזה יכול להיות דבר מפחיד כשאתה בתרבות הזו."

לאחר שנפגשו בשנת 2015, בני הזוג הודיעו על חיזורם ביוני 2016. ג'רמי הציע נישואין חודש לאחר מכן במהלך טיול בניו יורק.

בעוד ג'ינגר הודתה שהיא לא נמכרה לחלוטין על שחקן הכדורגל לשעבר בתחילת מערכת היחסים שלהם, היא בסופו של דבר קיבלה את הצעתו. הם קשרו את הקשר חמישה חודשים מאוחר יותר בנובמבר 2016.

"אבל היה לי כזה ביטחון עצמי," סומך על אלום סיפר לָנוּ. "אני זוכר שחזרתי [from a date] ואומר לאמא שלי, 'אני מרגיש כל כך בטוח איתו. כאילו הוא כל מה שאי פעם רציתי'".

ג'ינגר – שגדל למלא אחר התורות הנוצריות הלא-דתיות של המכון לעקרונות חיים בסיסיים (IBLP) – המשיך, "הוא לא היה בסביבה שלנו, שזה פשוט מטורף לחשוב עליה, אבל הוא אהב את אלוהים, והוא היה מחויב לדבר ה' וחי את חייו על פיו. ושם מצאתי, 'בסדר, הבחור הזה הוא בחור מדהים'. זה בדיוק מה שרציתי."

בדומה לאחיה הגדולים, ג'ינגר וג'רמי עקבו אחר חיזור שבו אביה, ג'ים בוב דוגר, נאלץ לאשר אותו לפני שהצמד הצליח לבלות יחד. ברגע שהוא הביע אישור, היה צריך לצ'פר את הזוג ולא נתנו להם להיות אינטימיים פיזית.

"זה היה אינטנסיבי, אבל למעשה הייתי די להוט למלא את זה ולהגיד, 'טוב, תראה, זו הזדמנות טובה עבורם להכיר אותי'", אמר ג'רמי בעבר. Us Weekly באפריל 2021 על שאלון שקיבל מהפטריארך דוגר, בן 57, לפני שהורשה לחזר אחרי ג'ינגר. "זה קשה למר דוגאר, בנאדם. יש לו את כל הבנות האלה [and] כל החבר'ה האלה מסתובבים. אני חושב שאם היו לי את כל הבנות האלה, כנראה שגם אני הייתי מביא מסמך".

לאחר שקשרו את הקשר, הזוג קיבל את פני בתם הראשונה, פליסיטי, ב-2018, ואת בתם השנייה, אוונג'לין, ב-2020.

תוך כדי קידום ספר זיכרונותיה, הופך לחופשי באמתששוחרר ביום שלישי, 31 בינואר, אמרה ג'ינגר שמחשבותיה על היכרויות השתנו מאז החיזור שלה.

באדיבות ג'ינגר דוגאר/אינסטגרם

"הייתי מסתכלת על אנשים שיוצאים לדייטים וחושבת, 'אה, הם מכינים את עצמם לחיים של אסון כי זה לא יכול להוביל לשום מקום טוב'", אמרה. אֲנָשִׁים.

עם זאת, היא ציינה שמאז היא ראתה "יותר אנשים מכבדים את אלוהים – וחיים חיים יפים מאוד – שיצאו, ולפעמים אפילו יותר טוב מחיזורים".

"יכולתי להיות כל כך אכול מזה – עם מלווה, בלי להתנשק לפני שאתה נשוי, ולא להחזיק ידיים לפני שאתה מאורס", ​​הוסיפה האישיות לשעבר של TLC. "כל הדברים האלה שקבעתי לעצמי שעכשיו אני קצת צוחק עליהם."

קישור מקור