משפחה גדולה?  גלה את הגובה של כל בני משפחת דוגר, כולל ג'ים בוב ומישל

ג'ינגר דוגר 'משווה' את ג'וש למייסד IBLP בספר

אומר את האמת שלה. סומך על אלום Jinger Vuolo (לבית דוגאר) פותח על האח הכלוא ג'וש דוגר בספר החדש שלה, הופך לחופשי באמתוהקשר שלה לארגון הדתי הלא-דתי של משפחתה, המכון לעקרונות החיים הבסיסיים (IBLP).

Vuolo, 28, "משווה" את כוכבת הריאליטי לשעבר המושפלת, 34, למייסד IBLP, ביל גוטהארדבאוטוביוגרפיה שלה, לפי Publisher's Weekly. היא מתארת ​​כיצד הייתה בתחילה חסידה אדוקה אך החלה להתרחק מהארגון לאחר שגוטהארד, בת 88, הואשמה על ידי יותר מ-30 נשים בתקיפה מינית ב-2014. לאחר חקירה, התנהגותו נחשבה "בלתי הולמת" אך לא "פלילית", לפי מנהיגי הכנסייה.

שנתיים לאחר מכן, הוא התפטר מתפקידו כנשיא IBLP. עשר מהנשים שהאשימו את גוטהארד הגישו נגדו תביעה משפטית ב-2016, אשר בוטלה ב-2018.

"הבנתי שחלק ממה שלימדו אותי היה פוגע ולא נכון", הראשון 19 ילדים וספירה כוכב כתב. "ידעתי שאני צריך לדבר בפומבי על זה כי קידמתי תורות שלדעתי כעת הן מזיקות."

TLC

ווולו ציינה בנוסף בספרה כי מאוחר יותר הוצגה לה סגידה חדשה על ידי אחות ג'סה סיוואלדבעלה של (לבית דוגאר), בן סיוואלד.

"שמתי לב שהכנסייה שלו קראה את התנ"ך בשלמותו והטיפה את כתבי הקודש כך", הוסיפה בעבודתה. "אני מרגיש שעכשיו אני במקום הרבה יותר טוב. אני רואה באלוהים מדהים".

ווולו היא לא הראשונה במשפחתה שהגישה חוות דעת על דוגאר, שנמצאה אשם בסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים בדצמבר 2021. לאחר שנידון במקור ל-12.5 שנים מאחורי סורג ובריח, דוגאר כעת אמור להשתחרר ב-12 באוגוסט 2032, לרצות קצת יותר מ-10 שנות מאסר, בקשר מְאוּשָׁר. כיום הוא כלוא במתקן הכליאה הפדרלי (FCI) בסיגוביל, טקסס.

איימי קינג (לבית דוגאר) הביעה בגלוי את הזלזול שלה בדוגאר במספר הזדמנויות. במאי, קינג, 36, דיבר באופן בלעדי בקשר על רגשותיה כלפי בן דודה.

"אני בכנות לא חושבת שאפשר לעשות צדק במאה אחוז עבור אותם קורבנות", אמרה. "אבל אני כן יודע – למעשה חיפשתי כמה פרטי כלא לאחרונה בגלל [I’m] רק מנסה לקבל מושג על מה באמת הולך לקרות לו… ואני הייתי מאוד מאוד מאוד חוששת לו הייתי."

איימי גם הסבירה שהיא יכולה עכשיו "לא לחשוב עליו [her] בן דוד", אבל [she] יכולה לחשוב עליו כעל אדם נורא", והוסיפה כי היא "אף פעם לא באמת, באמת הכירה אותו".

קישור מקור