ג'ן ארנולד של הזוג הקטן 'בונה' בית חדש בבוסטון: פרטים

ג'ן ארנולד של הזוג הקטן 'בונה' בית חדש בבוסטון: פרטים

הזוג הקטן כוכב ג'ן ארנולד ובעל ביל קליין "בונים בית" בבוסטון, היא מספרת בלעדית בקשר.

הניאנטולוג מוסיף כי הם "למרבה המזל" מצאו בית "כבר בנוי חלקית". "עכשיו, אנחנו רק מנסים להתכונן כדי בתקווה לעבור הקיץ לבית שלנו", היא אומרת.

מכיוון ש"דלקת המפרקים" ו"אריכות החיים של הירכיים, הברכיים והקרסוליים" של בני הזוג היו שיקול במעון חדש עבורם, ג'ן אומרת שהיא וביל, בן 47, "חיפשו את הפוטנציאל של בנייה חדשה כדי שנוכל או לעשות את זה קומה אחת או לבנות בה מעלית."

לאחר שחיפשו בניין עם אותם מקומות לינה, שג'ן מציינת שהיה "ממש קשה" בבוסטון "להיות עיר עתיקה" "כמו שהיא", בני הזוג מצאו בית ש"כבר היו מתכננים להיות שני מפלסים פלוס מרתף. ”

בינתיים, בנם, וויל, "רוצה חדר משחקים למשחקי הווידאו שלו, ו [daughter] זואי בעצם רוצה בית WellieWisher. אל תשאל אותי איך אני אגרום לזה לקרות, אבל יש לנו מספיק מקום".

"ולכן, היא תקבל סוג של מועדון", מודה אמא ​​לשניים. "אני לא יודע אם זה יהיה בית WellieWisher, אבל אלו שתי הבקשות שלהם."

כשהוסיפה שלנכס החדש יש "חצר", ג'ן אומרת שהיא וביל, שמתגוררים כעת בדירת שני חדרי שינה, "ישנו את המטבח כך שיהיה נגיש".

"מטרה ארוכת טווח" נוספת עבור המשפחה היא הוספת בריכה. "הרצון שלנו וזואי אוהבים לשחות", היא מסבירה. "והיינו רגילים להיות תמיד במים לאחר שגרנו ביוסטון ובפלורידה. זה תרגיל טוב עבורנו. … אנחנו מקווים שנצליח לבנות בריכה, אבל אנחנו גם מקווים שנוכל לסגור אותה. אחרת, לא נוכל להשתמש בזה הרבה כאן למעלה. ”

ג'ן הודיעה בעבר שמשפחתה הייתה "מבוסטון כבולה" לאחר שנשכרה כמנהלת התוכנית של תוכנית הסימולטורים של בית החולים לילדים בבוסטון.

"בסדר כולם! החלטתי לקחת את הקפיצה", חשפה ג'ן בפוסט באינסטגרם בזמנו. "אנחנו כל כך נרגשים מההרפתקה הבאה הזו. כמובן, פלורידה תמיד תהיה הבית שלנו וקרובה ויקרה ללבנו. אנחנו יודעים שנחזור הרבה לבקר, וכמובן, טקסס תמיד תהיה הבית הראשון שלנו שבו הפכנו למשפחה".

בסרטון, וויל הרים פוסט-איט, שבו נכתב "בוסטון או חזה". זואי נשמעה גם היא בקשר לחדשות, והוסיפה, "אמא שלי חכמה מרושעת".

ג'ן וביל מכרו בעבר את הנכס שלהם בסנט פטרסבורג, שבו התגוררה המשפחה בזמן שג'ן עבדה בבית החולים לילדים ג'ונס הופקינס, תמורת 3.64 מיליון דולר במרץ 2022, בקשר אושר באפריל.

קישור מקור