ג'ן ארנולד של זוג קטן 'טובה יותר' על רקע החלמה מניתוח ירך

הזוג הקטן כוכב דר. ג'ן ארנולד היא "מסתדרת הרבה יותר טוב" ו"מחזירה כוח" לאחר שעברה ניתוח ירך, היא מספרת בלעדית בקשר. "עכשיו אני הולך."

"אני מרגיש הרבה יותר טוב עכשיו. אני עדיין בטיפולי פיזיותרפיה חוץ, אבל מחזיר את הכוחות. אבל אני עכשיו צועדת", היא משתפת בקשר.

ג'ן, בת 48, ירדה מתחת לסכין בפברואר 2022 כדי לתקן את הירך השמאלית שלה, וזו לא הייתה הפעם הראשונה בה נזקקה להתערבות. "חבשתי את המותניים שלי לקרקע, ולמעשה החלפתי אותן במקור במהלך השהות. אז זה היה לפני בערך 20 שנה עכשיו. והם נמשכים רק כל כך הרבה זמן", היא משתפת. "קיבלתי מהם 20 שנה טובות. והשני שלי עודכן ב-2017 או הראשון שלי שופץ מחדש ב-2017 והשני רק בפברואר האחרון.

המסע של ג'ן לקראת הניתוח היה קצת מבולגן. כוכבת TLC עברה מפלורידה לבוסטון עם בעלה, ביל קלייןושני ילדיהם, וויל, בן 12, וזואי, בת 12, בתחילת 2022, והמשפחה נקלעה ל-COVID-19 זמן קצר לאחר שעברו למסצ'וסטס.

באדיבות ג'ן ארנולד/אינסטגרם

"נמנענו מ-COVID במשך שנתיים. ברגע שהילדים חוסנו על סמך גילם בנובמבר, כשעברנו לכאן, החזרנו אותם לבית הספר, כי שמרנו עליהם מרוחקים במהלך כל המגיפה", היא אומרת. "ואז שבוע אחד נחשף וויל ל-COVID וחלה, מה שהיה קשה להימנע. אבל בזכות החיסונים כולנו הסתדרנו ממש טוב, אבל נאלצתי לדחות את הניתוח".

ברגע שג'ן התאוששה מ-COVID וקבעה מחדש את ההליך, הניתוח לא היה ממש חלק. "ואז, נוסף על כך, בסופו של דבר היה לי קצת שבר באגן במהלך הניתוח", מסביר יליד פלורידה. "אז זמן ההחלמה שלי התארך, גם במונחים של אי יכולת לשאת משקל על הרגל שלי הרבה יותר מהרגיל לאחר החלפת מפרק ירך או ניתוח תיקון."

כוכבת הריאליטי לשעבר "מרגישה נהדר" כעת במהלך ההחלמה שלה. "אני זז ממש טוב וחוזר לתנופת העניינים."

ג'ן עדכנה את עוקביה באינסטגרם על תהליך ההחלמה שלה בחודשים האחרונים. ב-3 באפריל, שישה שבועות בלבד לאחר הניתוח שלה, שותפה בוגרת TLC עדכון לגבי החלמתה ואמרה, "ניתוח תיקון החלפת מפרק הירך הזה לא היה הכי קל".

"כמובן, לאחר שעברתי יותר מ-30 ניתוחים אורטופדיים במהלך חיי, שבהם אני בדרך כלל בגבס במשך שמונה שבועות. לשם השוואה, זה עדיין היה חתיכת עוגה", היא הוסיפה עם תמונה שלה עומדת באמצעות קביים אורטופדיים.

"עכשיו אני צועדת רק עם קב אחד", שיתפה מאוחר יותר אם לשניים דרך אינסטגרם ב-15 באפריל, לצד תמונה שלה מתכרבלת במיטה עם הכלב שלה, רוקי.קישור מקור