ג'ן שאה של RHOSLC "בלגן" לאחר גזר הדין בכלא

ג'ן שאה של RHOSLC "בלגן" לאחר גזר הדין בכלא

הזמן אוזל. לְשֶׁעָבַר עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שאה היא "בלגן מוחלט" כשהיא ממתינה לעונש מאסר של 6.5 שנים החל ב-17 בפברואר 2023.

"ג'ן הייתה הרס מוחלט מאז גזר הדין. היא לא רוצה ללכת לכלא, והיא עדיין לא כרכה את ראשה סביבו. היא לא יכולה להפסיק להתייפח,” ה מקורב מספר סגנון חיים. "בעלה, שריף, כל הזמן לצידה, מנסה לעזור לה לשמור על זה ביחד. היא בלגן מוחלט."

ג'ן הודתה באשמה בסעיף אחד של קשירת קשר לביצוע הונאה בנקאית הקשורה לתוכנית טלמרקטינג ארצית ב-11 ביולי 2022. בתמורה, התובעת האמריקאית בעניינה הסכימה לבטל סעיף שני של קשירת קשר לביצוע הלבנת הון.

התובעים ביקשו שה-Bravolebrity לשעבר תרצה 10 שנות מאסר, בעוד שעורכי הדין שלה ביקשו תקופה קצרה בהרבה של שלוש שנים. שופט פגש את שני הצדדים באמצע הדרך בגזר הדין שלה ב-6 בינואר 2023.

המעצר והצרות המשפטיות של ג'ן היו קו עלילה מרכזי לאורך העונה השנייה של RHOSLC. במהלך בכורה של עונה 3 בפרק בספטמבר 2022, היא הודתה שהיא חוששת ממה שצופן לה עתידה.

"אני אשקר אם אגיד שאני לא מפחדת," ​​חשפה ג'ן. "אני לא חושב על עצמי, אני חושב על המשפחה שלי. אני לא יכול לדמיין להיות רחוק מהם. זה ממש יהרוג אותי". כוכבת הריאליטי ובעלה חולקים שני בנים, שריף ג'וניור ועומר. שלושתם היו לצידה תמכו בג'ן במהלך גזר הדין שלה.

ה כוכב ריאליטי הואשם בהונאת אלפי קשישים, כאשר תובעים פדרליים כינו את ג'ן "מנהיגה אינטגרלית של תוכנית הונאה טלמרקטינג רחבת טווח, ארצית שגרמה לקורבן אלפי אנשים חפים מפשע", בתביעה לבית המשפט ב-23 בדצמבר 2022.

"בהוראת הנאשם, הונו קורבנות שוב ושוב עד שלא נשאר להם כלום", כתב התובע האמריקני דמיאן וויליאמס. "היא ושותפיה התמידו בהתנהלותם עד שחשבונות הבנק של הקורבנות התרוקנו, כרטיסי האשראי שלהם היו בגבולות שלהם, ולא היה יותר מה לקחת".

ג'ן היה חבר שחקנים מקורי של RHOSLC והיה ידוע בכך שהוא עורך מסיבות מפוארות וחי אורח חיים יקר להפליא. הכותרת שלה בעונה 2 הייתה, "הדבר היחיד שאני אשם בו הוא להיות שאה-מאז".

קישור מקור