ג'ניפר בהריון, תינוק מספר 1 עם ניק

ג'ניפר בהריון, תינוק מספר 1 עם ניק

תינוק על סיפון! מחפש אחות אחות כוכב ג'ניפר דייויס בהריון ומצפה לילד ראשון, תינוקת, עם בעלה ניק דייויס ואישת אחות אפריל דייויס.

"יש לנו משהו לספר לכם", אמרה ג'ניפר, בת 24, למפיקים ב הצצה שֶׁל פרק יום שני, 8 באוגוסט של סדרת TLC. "אנחנו בהריון!" היא הודיעה לצד בעלה, 40, ואחותה, 38.

"זֶה!" אמר הבעל הפוליגמי בזמן ששפשף את בטנה של אשתו. "כן, ג'ניפר מצפה. יש לנו לחמנייה בתנור כאן."

"אז יש לנו ילדה. אני מתרגשת להיות שוב אמא לתינוק קטן", הוסיפה אפריל במהלך הקליפ ששותף על ידי אֲנָשִׁים. "אני מאוד נרגשת להיות מסוגלת לעשות את זה איתכם, זה בדיוק כמו שיש לי תינוק עכשיו," היא אמרה מבעד לדמעות.

"זה הילד הביולוגי הראשון שלי," שיתף ניק. "אני מקווה להיות מישהו שהיא יכולה להיות גאה בו ומישהו שידריך אותה בצורה הטובה ביותר."

השלישייה, שחגגה חמש שנים להיווסדה במאי, מחזרת בימים אלה אחר אחות חדשה פוטנציאלית, דניאלה. מאוחר יותר סיפרה ג'ניפר למצלמה שהיא וניק סיפרו לדניאלה את החדשות המרגשות "ברגע שנוכל".

"זה הולך להיות צעד ענק וכך זה היה [us] רוצה לוודא שהיא יודעת שהיא איתנה," אמרה האם המצפה. "אנחנו רוצים שהיא תחווה את זה במלואה ותרגיש רק כאמא, רק כחלק מזה, אתה יודע, כמו אפריל ואני."

"יש הרבה על מה שמתרחש עכשיו שגורם לי לחשוש קצת מהאופן שבו דניאל הולכת להסתגל לזה", הודה ניק. "אני לא בטוח היכן היא נמצאת בחייה כרגע אם היא מוכנה לבצע את מיני השינויים וההתאמות האלה שייאלצו עליה".

בזמן שניק ונשותיו עדיין מחזרים אחרי דניאל, היא הודתה בעבר שהיא "קצת מקנאה".

"אני לא רגיל לחלוק את הזמן או החיבה שלי עם נשים אחרות ובהתחלה זה קצת גרם לי להרגיש רע, כמו למה אני לא מקבל את כל הנשיקות? בהתחלה זה היה די מוזר", היא הודתה במהלך פרק ביולי. "אתה יודע, כדי לראות את הגבר שרק נישקת מנשק אישה אחרת, מנשק אישה אחרת, ואז יכול לנשק אישה אחרת."

זה יהיה הילד הביולוגי הראשון של ניק וג'ניפר, בעוד לאפריל יש בן מתבגר, וויליאם, ממערכת יחסים קודמת שניק מגדל כשלו.

הטרופל המבוסס בקולורדו הצטרף לצוות השחקנים של סדרת TLC כשעונה 4 עלתה לראשונה יוני. בעוד אפריל וג'ניפר רואות את עצמן כנשותיו של ניק, שתי הנשים נשואות זו לזו באופן חוקי, למרות שהן אימצו את שם המשפחה של ניק.

קישור מקור