ג'ניפר גארנר מתהדרת בזרועות מעוצבות בסרבלים על הסט: תמונות

ג'ניפר גארנר מתהדרת בזרועות מעוצבות בסרבלים על הסט: תמונות

נראה טוב! ג'ניפר גארנר הראתה את זרועותיה החטובות כשהיא לובשת סרבל חמוד על סט הסרט של הדבר האחרון שהוא אמר לי.

ה 13 ממשיך 30 השחקנית, בת 50, נראתה מקסימה בסרבל ג'ינס עם טלאים בצבעים שונים וחורים עליהם בשילוב עם גופייה כחולה. היא סיימה את המראה עם עקבים שחורים שמנמנים. מבנה הגוף המרשים של ג'ן הוצג במלואו כשדיברה בטלפון בלוס אנג'לס ביום רביעי, 11 במאי.

ילידת טקסס חגגה את יום הולדתה ה-50 באפריל, והיא נראית טוב מתמיד. באופן לא מפתיע, היא מסורה מאוד לכושר ולמאמן שלה בת' נחמד אמר ה כן יום השחקנית "אוהבת לעבוד קשה מאוד והיא "חזקה מאוד".

"אני רואה בה ספורטאית מקצועית במה שהיא מסוגלת פיזית. שנינו אוהבים לרקוד, שנינו אוהבים לעבוד קשה, אני חושב שזה שילוב טוב", אמר המאמן אֲנָשִׁים בעניין ה תפוס ושחרר כוכב. לאימונים שלה, ג'ן אוהבת לרקוד, לעשות קפיצות קופסא פליומטריות ואימוני כוח על ידי הרמת משקולות.

ג'ניפר נשארה מסורה למשטר האימון שלה, אפילו כשהיא הפכה לאמא לשלושת ילדיה, ויולט, סרפינה וסמואל, אותם היא חולקת עם בעלה לשעבר בן אפלק.

"אני אף פעם לא מרגיש או נראה טוב יותר מאשר מיד אחרי אימון קשה", רוחות של אקסיות מהעבר שחקנית סיפרה בעבר צוּרָה. "כך או אחרת, אפילו כשהילדים שלי היו תינוקות, אני מתאמן כל יום. זה יותר למוח שלי מאשר לגוף שלי".

בנוסף לגופה, ה אהבה, סיימון כוכבת מתמקדת גם בשמירה על עור בריא וזוהר, מה שמייחס ליופי חסר הגיל שלה.

"התמקדתי בעור הטוב ביותר שאני יכולה במשך כל חיי הבוגרים", הסבירה. "כי אם העור שלי נראה טוב, אז באמת לא אכפת לי מאיפור או שיער."

הטיפ הכי גדול שלה? "הגנה מפני השמש אינה ניתנת למשא ומתן," אמרה ג'ן, והוסיפה כי היא משתמשת ב"מלתחה של אפשרויות מסנני קרינה", כולל "סרום SPF דבר ראשון בבוקר, ערפל SPF מאוחר יותר במהלך היום, ספריי SPF שאני שומרת בו. דלת המכונית ומקל."

המשיכו לגלול כדי לראות את ג'ניפר מציגה את זרועותיה החטובות בסרבלים!

קישור מקור