ג'ניפר לופז, בן אפלק ג'ורג'יה תמונות חתונה: רשימת אורחים

ג'ניפר לופז, בן אפלק ג'ורג'יה תמונות חתונה: רשימת אורחים

זה עומד להיות רשמי… שוב! ג'ניפר לופז ו בן אפלק אמורים לקשור שוב את הקשר בטקס אינטימי באחוזתו רייסבורו, ג'ורג'יה, בבעלות השחקן מול ילדי הזוג, משפחתם וחברים קרובים.

ההכנות בעיצומן על פי צילומי אוויר שהושגו על ידי דואר יומי של הנכס העצום בסגנון מטע שמתהדר באחוזה מרכזית, קוטג' קטן ובית צדפות, בית מגורים בשטח של 10,000 רגל מרובע שבו האורחים צפויים לשהות.

נראה כי התמונות של הנכס מציגות גם אוכל שהוכנס במשאיות לפני החגיגות, כמו גם הקמת אוהלים.

טקס החתונה השני של הזוג הטרי מגיע חודש אחד בלבד לאחר שנישאו כחוק בקפלת חתונה בלאס וגאס ב-16 ביולי.

"האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומסתבר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנות סבלנות", ה תינשא לי שַׂחְקָנִית שיתף למחרת באמצעות הניוזלטר On the JLo. "אתמול בלילה טסנו לווגאס, עמדנו בתור לרישיון עם עוד ארבעה זוגות, כולם עושים את אותו מסע לבירת החתונות של העולם".

"אז עם העדים הכי טובים שאפשר לדמיין, שמלה מסרט ישן וז'קט מהארון של בן, קראנו את הנדרים שלנו בקפלה הקטנה ונתנו אחד לשני את הטבעות שנענוד עד סוף חיינו, " ה מתכנן חתונה הוסיפה שחקנית. "כאשר אהבה היא אמיתית, הדבר היחיד שחשוב בנישואים הוא אחד את השני וההבטחה שאנו מבטיחים לאהוב, לטפל, להבין, להיות סבלניים, לאהוב וטובים אחד לשני. היה לנו את זה. וכל כך הרבה יותר. הלילה הכי טוב בחיינו."

לאחר טקס הנישואים הפרטי שלהם בלאס וגאס, הזוג המאושר יצא לירח הדבש בפריז, שם נרגעו עם ילדיהם. מסיבובי קניות וארוחות ערב ראוותניות, המשפחה המעורבת נראתה פוקדת את המראות בעיר האהבה. הם אפילו יצאו לשייט בנהר על הסיין, שם נצפה בן נודניק.

ה גיגלי הקוסטרים הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם כמעט שני עשורים לאחר שביטלו את האירוסין הראשון שלהם בינואר 2004. בני הזוג היו אמורים להתחתן בעבר בספטמבר 2003, אך דחו את החתונה בגלל יותר מדי "בדיקה תקשורתית".

בעקבות הפיצול ביניהם, ג'יי לו המשיך להתחתן עם זמרת מארק אנטוני ביוני 2004 וקבלו בברכה את התאומים אמי ומקס בפברואר 2008. מצדו, בן המשיך עם השחקנית ג'ניפר גארנרוהשניים קשרו את הקשר ביוני 2005. הזוג קיבל את פני הילדים ויולט, סרפינה וסמואל לפני שסיימו את גירושיהם באוקטובר 2018.

בן וג'ן נקשרו פעם נוספת באפריל 2021, בעקבות פרידתה מארוסה לשעברה ו כוכב בייסבול לשעבר אלכס רודריגז. ה המום ומבולבל השחקן הפתיע את אהבתו כשהציג את השאלה שנה לאחר מכן כשג'ניפר נהנתה מאמבטיית קצף.

קישור מקור