ג'ניפר לופז הטיחה כי כינתה את הסופרבול עם שאקירה "הגרוע ביותר"

ג'ניפר לופז זוכה לביקורת לאחר שהשמיע הערה חריפה על שיתוף הבמה עם שאקירה בתערוכת המחצית של הסופרבול 2020. בסרט התיעודי החדש שלה נטפליקס, חצי מהזמןזמרת "Jenny From the Block" לא הייתה שמחה לגלות שהיא יהיה חלק מ הופעת צמד, קורא לזה "הרעיון הכי גרוע בעולם".

היא אמנם לא הטיחה ישירות באמנית "הזאב", אבל זה היה ברור J Lo לכאורה רצה שכל ההופעה של 12 דקות תהיה של אמן אחד, במקום לפצל את הזמן עם בדרן אחר. "יש לנו שש דקות F-king," היא אמרה. "יש לנו 30 שניות של שיר, ואם ניקח דקה, זהו, נשארו לנו חמש," היא המשיכה.

"אבל חייבים להיות שירים מסוימים שאנחנו שרים," היא הוסיפה. "אנחנו חייבים לקבל את רגעי השירה שלנו."

המעריצים לא אהבו יותר מדי את הגישה של ג'ניפר והעבירו את מחשבותיהם לרשתות החברתיות, והטיחו בה על התנהגותה דמוית הדיווה. אנשים אחרים, לעומת זאת, לא לקחו דבריה כביקורת על שרקירה וקם על הזמר "על הרצפה".

אדם הונגר / AP / Shutterstock

"אני לא מתנצלת מ-JLo, אבל בסרט היא אומרת שהיא לא הייתה מרוצה מכך שה-NFL הזמינה 2 כותרות ראשיות רשמיות אבל גרמה להן לפצל את משבצת הזמן של 13 דקות שבדרך כלל מוקצים למערכה אחת", משתמש אחד צייץ בטוויטר.

ה סלינה השחקנית התקשרה אז לזמרת "Hips Don't Lie" כדי לדון בהופעה והציעה שהם יחלקו את ההופעה לשניים, במקום לחלוק את הבמה כל הזמן – וזו הייתה התוצאה הסופית של הופעת הסופרבול.

זמר "אהבה לא עולה דבר" לא היה היחיד שהתלונן על החלטת ה-NFL להזמין שני אמנים. המנהלת של ג'ניפר, בני מדינהגם שיתף את התסכול שלו בסרט התיעודי, והסביר כיצד לתוכנית המחצית יש בדרך כלל רק כותרת ראשית אחת.

"הכותרת הראשית הזו בונה מופע, ואם הם יבחרו לקבל אורחים אחרים, זו הבחירה שלהם. זה היה עלבון לומר שאתה צריך שני לטינים כדי לעשות את העבודה שאמן אחד עשה באופן היסטורי".

למרות ההערות שצצו מחדש על תוכנית המחצית, ג'ניפר ושאקירה כבשו את העולם בסערה עם הביצועים שלהם. בין תנועות הריקוד העזות שלהם לשירי הלהיטים המוחזרים, לתוכנית חלק גדול מהאומה התכוונן להופעה מדהימה, עם 103 מיליון צופים בסך הכל.קישור מקור