ג'ניפר לופז, הילדה שלה אמה מוניז לכו לאיטליה: תמונות

ג'ניפר לופז, הילדה שלה אמה מוניז לכו לאיטליה: תמונות

Buongiorno! אמה מונייז נראו לובשים סוודר מקסים כשהם בחוץ בקאפרי, איטליה עם אמם הפאשניסטה, ג'ניפר לופזביום חמישי, 28 ביולי, לאחר החופשה שלהם בפריז עם בן אפלק.

בת ה-14 בחרה בחולצת סריג חמימה ואפורה עם שרוולים ארוכים עם מכנסי קרגו חומים, נעלי ספורט לבנות ולק שחור, בעוד שהאמן "בדרך שלי", 53, בחר בהרכב מסוגנן הכולל מכנסיים קצרים בגזרה גבוהה, עליונית מעטפת מרובת דפוסים, סנדלים ומשקפי שמש, בתמונות שהושגו על ידי בקשר.

הבילוי האיטלקי שלהם מגיע שלושה ימים בלבד לאחר שנראו לאחרונה בצרפת עם בנו של ג'יי לו והתאום של אמי, מקס, אשר תינשא לי שחקנית חולקת עם הבעל לשעבר מארק אנטוני. בן, 49, הביא איתו גם את בנותיו, סרפינה וויולט, אותן הוא חולק עם אשתו לשעבר. ג'ניפר גארנר בנוסף לבן שמואל, שלא נראה היה איתם בעיר הרומנטית.

במהלך החופשה הצרפתית שלהם, אמה הראתה את הסגנון האופנתי הקז'ואלי שלה, כולל עם דפוסים מרהיבים וצבעוניים ומכנסיים נוחים לחום הקיץ. ג'יי לו, כמובן, שמרה על הטעם האופנתי המיוחד שלה על ידי לבושה של שמלות וג'ינס בצבעים עזים.

בעבר, מקורב סיפר באופן בלעדי סגנון חיים שהנער המוכשר מעדיף "מראה עצבני" יותר מאשר את ה"גלאם" של אמו.

"[Emme] עוסקת בניסויים בצבעי שיער שונים ובטכניקות איפור מוזרות", אמר המקור בדצמבר 2021. "הם נהנים מלילות בתרגול טכניקות איפור ביחד. … אמי ירשה את הכישרון היצירתי של אמם ג'יי לו",

למרות שיש להם "טעמים שונים באופנה", אמא לשניים והילד שלהם נהנים ללכת יחד לקניות בבית בקליפורניה בכל פעם שהם יכולים.

"הם מבקרים בחנויות וינטג' במלרוז ובסנטה מוניקה", המשיך המקורב והוסיף כי הנער אפילו "בחר כמה בגדים 'מגניבים' לאמם.

לאמה היה חודש עמוס עם אמא שלהם, שכן ג'ניפר קשרה לאחרונה קשר עם בעלה החדש ב-16 ביולי, בקשר אישר למחרת. זמרת "Jenny From the Block" וה טוב וויל האנטינג סופר סופר התחתן בטקס בלאס וגאס, ונראה היה שאמה עברה את תקופת חייהם בעיר החטאים כשהם נצפו ב תמונה הצגה מקוונת משותפת אלביס פרסליקאדילק ורודה וינטג'.

למרות שג'ניפר ובן נהנים מהחיים החדשים שלהם כבני זוג, שניהם ממשיכים לתעדף את ילדיהם. ילידת הברונקס אפילו הזכירה את ילדיהם בהצהרה שלה מהניוזלטר שלה, "On the JLo", שפרסמה לאחר חתונתם.

"הם צדקו כשאמרו, 'כל מה שאתה צריך זה אהבה'", כתב ג'יי לו. "אנחנו כל כך אסירי תודה שיש לנו את זה בשפע, משפחה נפלאה חדשה של חמישה ילדים מדהימים וחיים שמעולם לא הייתה לנו יותר סיבה לצפות להם."

גלול למטה כדי לראות את הסגנונות השונים של ג'ניפר ואמה מהטיול האיטלקי שלהם!קישור מקור