ג'ניפר לופז ובן אפלק נשואים: פרטי חתונה

סוף אגדה! ג'ניפר לופז ו בן אפלק על פי הדיווחים נשואים כמעט שני עשורים לאחר שהזוג התארס בפעם הראשונה, לפי TMZ. הזוג קיבל רישיון נישואין ביום שבת, 16 ביולי, בקשר יכול לאשר.

על פי הדיווחים, הזמר, בן 52, והשחקן, בן 49, נשואים כעת כמעט שלושה חודשים לאחר שהציג את השאלה בפעם השנייה באפריל 2022. ג'יי לו חשפה את החדשות על האירוסין שלהם בזמנו על ידי שיתוף סרטון של היהלום הירוק והמדהים על הקמיצה שלה שבן הציע נישואין איתו באינסטגרם שלה.

"מוצאי שבת בעודי במקום האהוב עלי עלי אדמות [in the bubble bath]אהבתי היפה כרעה על ברך אחת והציעה נישואים", היא חשפה באמצעותה onthejlo.com ניוזלטר ארבעה ימים לאחר שיתוף זה עם העולם היא ובן היו מאורסים.

Broadimage/Shutterstock

בני הזוג התארסו בעבר בנובמבר 2002. באותו זמן, בן בחר ביהלום ורוד במשקל 6.1 קראט עבור ג'יי לו, והוכיח שיש לו רקורד בחיפוש אחר משהו ייחודי כמוה. להצעתו לשנת 2022, אב לשלושה הפך לירוק בשבילה טבעת אירוסין.

"הוא נותן לי טבעת ו הוא אומר שזה יהלום ירוק. [Green is] הצבע האהוב עליי, זה גם צבע המזל שלי," אמרה ג'ניפר בסרטון נלווה, והוסיפה, "ברור שזה יהיה צבע המזל שלי לנצח עכשיו. זה אומר כל כך הרבה כשמישהו חושב עליך ואוהב אותך ורואה אותך. וזה היה פשוט הרגע הכי מושלם".

חלק מה"רגע המושלם" הזה היה אלמנט ההפתעה, הסבירה הזמרת-שחקנית, ואמרה שהיא "הוצאה לגמרי לא מוכנה" מההצעה הרומנטית של בן.

"היתה לה תחושה שבן יציע נישואין אבל לא ידעה מתי", סיפר מקורב בקשר בלעדי באותו זמן. "הוא הפתיע אותה לגמרי."

הזוג נקבעו בעבר להינשא בספטמבר 2003 אבל דחה את החתונה בגלל יותר מדי "בדיקה תקשורתית". דרכיהם נפרדו בינואר 2004, ביטלו לחלוטין את הנישואין ואת הרומן שלהם. הזוג התחבר מחדש בסוף אפריל 2021, שבועיים בלבד אחרי ג'ניפר והארוס דאז אלכס רודריגז נפרדו.

הנציגים של ג'ניפר ובן לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור