ג'ניפר לופז ובן אפלק פריז ירח דבש: תמונות

ג'ניפר לופז ובן אפלק פריז ירח דבש: תמונות

בזמן ג'ניפר לופז ו בן אפלק שמרו על החתונה שלהם קטנה ופשוטה, הזוג הטרי הולך על הכל לירח הדבש שלהם. בני הזוג לכאורה בחרו בפריז הרומנטית כיעד לחגוג את מעמדם החדש כבעל ואישה וכבר נהנים משהייה יוקרתית.

ביום חמישי, 21 ביולי, ג'ניפר, 52, ובן, 49, יצאו לארוחת ערב באזור אופנתי של פריז, שעות ספורות לאחר תינשא לי כוכב ו ארגו הבמאי צולם כשהם מביטים מבעד לחלון המלון היוקרתי שלהם בעיר המדהימה. השניים התחפשו לליל הדייטים שלהם, כשג'ניפר לבשה שמלת מקסי אדומה צוללת בעוד בן נראה אלגנטי בחליפה כהה בצבע כהה עם עניבה מוזהבת.

בני הזוג כבר היו בדרכים לאחר שרק נגעו בעיר האור, והגיעו אחר הצהריים לבושים בבגדים רגילים, כשבן וג'ניפר החזיקו ידיים בזמן שעשו את דרכם ממכוניתם למלון שלהם. ג'ניפר חוגגת 53 ב-24 ביולי, כך שנראה שהזוג גם יחגוג את יום הולדתה באירופה, כמו גם את ירח הדבש שלהם.

ציפורי האהבה התחתנו בשנת א טקס קטן ופרטי בלאס וגאס ביום שבת, 16 ביולי, שלושה חודשים לאחר מכן מכריזים על האירוסין השני שלהם ב-8 באפריל. הזוג שלהם יצא והיו מאורסים בבעלות מוקדמת לפני שביטלו את נישואיהם בספטמבר 2003 ונפרדו בשנה שלאחר מכן.

ג'ניפר ובן קשרו את הקשר בעיר החטאים קפלת החתונה הלבנה הקטנה המפורסמת. הם אפילו עמדו בתור עם חתנים וכלה אחרים לעתיד כדי לקבל את רישיון הנישואין שלהם.

"עשינו את זה," שיתף ג'יי לו עליה "על ה-JLo"ניוזלטר על החתונה שלהם כמעט שני עשורים בהתהוות. "האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומסתבר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנה סבלנות," היא פרצה.

"בדיוק מה שרצינו", אמרה על מסעם למזבח. "אתמול בלילה טסנו לווגאס, עמדנו בתור לרישיון עם עוד ארבעה זוגות, כולם עושים את אותו מסע לבירת החתונות של העולם. מאחורינו שני גברים החזיקו ידיים והחזיקו זה את זה. מולנו, זוג צעיר שעשה את שלוש שעות הנסיעה מויקקטורוויל ביום ההולדת השני של בתם – כולנו רוצים את אותו הדבר – כדי שהעולם יכיר בנו כשותפים ויכריז על אהבתנו לעולם דרך העתיקות. וסמל כמעט אוניברסלי לנישואין."

"כשאהבה היא אמיתית, הדבר היחיד שחשוב בנישואים הוא אחד את השני וההבטחה שאנו מבטיחים לאהוב, לטפל, להבין, להיות סבלניים, אוהבים וטובים אחד לשני", הוסיפה. "היה לנו את זה. וכל כך הרבה יותר. הלילה הכי טוב בחיינו."

גלול למטה לתמונות של ירח הדבש הפריזאי של בן וג'ניפר.

קישור מקור