ג'ניפר לופז, ירח דבש בן אפלק: ילדים, תמונות, תלבושות

ג'ניפר לופז, ירח דבש בן אפלק: ילדים, תמונות, תלבושות

חיכינו שנים לרגע זה. בן אפלק ו ג'ניפר לופז יוצאים לקיץ אמיתי של אהבה במהלך ירח הדבש הרומנטי שלהם בפריז, צרפת. לאחר שהתחתנו בטקס פרטי בלאס וגאס ביולי 2022, בני הזוג A-list חגגו את נישואיהם בעיר האהבה עם כמה זמן אוהב אחד על אחד ורגעים יקרים עם ילדיהם.

משיט בסירה לסיבובי קניות וארוחות ערב אקסטרווגנטיות, בניפר# נהנית מאורח החיים האירופי היוקרתי. ה תינשא לי שחקנית ו ילדה נעלמה הכוכב הגיע לפריז ביום חמישי, 21 ביולי, עם פרצופים זוהרים כשהם נכנסו לחדר המלון שלהם. הכניסה המפוארת שלהם הייתה כמו סצנה היישר מתוך סרט כשהזוג היה לבושים עד התשע. האמן "על הרצפה" לבש שמלה אדומה מהממת באורך הרצפה בזמן שה מים עמוקים כוכב לבוש בחליפה שחורה.

בנותיו של בן – ויולט וסרפינה, שאותן הוא חולק עם אשתו לשעבר ג'ניפר גארנר – כמו גם התאומים של ג'ניפר – מקס ואמה, אותם היא חולקת עם בעלה לשעבר מארק אנטוני – מתויגים יחד עם הוריהם המפורסמים, והפכו את ירח הדבש לחופשה משפחתית אוהבת.

המשפחה המעורבת נהנתה מארוחת ערב יפה במסעדה הצרפתית Manko, שם ניסו להתחמק מהגשם. עם זאת, תנאי מזג האוויר לא מנעו מהילדים לכאורה ליהנות אחד עם השני.

מקור סיפר בעבר סגנון חיים שלא לקח הרבה זמן עד שילדיהם הפכו ל"סופר קרובים". "אחד הדברים האהובים עליהם לעשות הוא לבלות לילה בצפייה בסרטים על מסך ענק ולאכול פופקורן", אמר המקורב בדצמבר 2021. "הם [also] תהנה ללכת לפארקי שעשועים, מוזיאונים, באולינג, המבורגרים, חדרי בריחה ואפילו דברים פשוטים".

סרפינה ואמה הצטרפו ל גיגלי מככב ביום קניות קיץ באזור הטרנדי ביותר של צרפת. בתו הצעירה של בן התהדרה בסגנון העצבני שלה בזמן קניות בחנות האמנות Sennelier ביום שני, 25 ביולי.

יומיים לפני כן, כל החמולה נהנתה מיום בחוץ על המים במהלך שייט פרטי על נהר הסיין. נראה היה שכולם במצב רוח מרגיע במהלך השיט בסירה בזמן ההשבתה שלהם בעיצומה של החופשה המלאה באירועים. בן נצפה מקבל את הזוויות הטובות בזמן שצילם את אשתו המקסימה לפני שהיא חיבקה אותו לחיבוק נעים וחם.

כל המשפחה הבינה את המשימה והגיעה עם תלבושות שהרסו מאז שהגיעו, והציגו את הסגנונות הייחודיים שלהם. המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של ירח הדבש הצרפתי של ג'ניפר ובן!

קישור מקור