ג'ניפר לופז מגיבה לגוון הגראמי של בן אפלק

מוחא כפיים בחזרה! ג'ניפר לופז הגיב לכאורה לבעל הצל בן אפלק קיבל עבור נראה משועמם מדעתו ב פרסי גראמי לשנת 2023.

"תמיד הזמן הכי טוב עם האהבה שלי, בעלי", זמרת "בואו נעשה רועש", בן 53, כיתוב מונטאז' וידאו של ערב הגראמי – שכלל מספר תמונות שלה ושל ה ילדה נעלמה שחקן, 50, נראה אהוב – באינסטגרם ביום שני, 6 בפברואר. הווידאו קליפ כלל גם מבט מקרוב על שמלת גוצ'י הכחולה כהה המדהימה שלה, שהציגה רכבת ארוכה וחצאית סלסולים דרמטית.

ה חתונת רובה ציד הפוסט של השחקנית מגיע זמן קצר לאחר שהמעריצים גררו את אב לשלושה על כך שהוא נראה "אומלל" במהלך תערוכת הפרס, שהתקיימה באצטדיון Crypto.com בלוס אנג'לס ביום ראשון, 5 בפברואר. "איזה יום רע שעובר עליך, אני מבטיח אתה לא כל כך אומלל בתור בן אפלק בטקס הגראמי כרגע", צייץ משתמש אחד בזמן אחר הוסיף"בן אפלק הוא כל בעל שנגרר לעבודה על ידי אשתו."

בשלב מסוים במהלך התוכנית, מנחה טרבור נואה ביצע מערכון שבו העמיד פנים שהוא מדבר עם אמו בטלפון בזמן שישב ליד בן וג'ן ליד שולחנם. ה תינשא לי נראה שהכוכבת נתנה לבעלה דחיפה שובבה כדי לגרום לו להיראות חי יותר ברגע שהבינה שהם מוצגים במצלמה, ארגו השחקן הבליח חיוך בזמן שמנחה השידורים של הלילה המאוחרים סיים את הקטע שלו.

רוב לאטור/שטרסטוק

א מקור שנחשף מאוחר יותר בקשר למה פרס אקדמיהשחקן הזוכה "נראה מודאג ומשועמם" בערב הגדול ביותר של המוזיקה. "בן היה בהתנהגות הטובה ביותר שלו בתור הדייט של ג'ן, זו הסיבה היחידה שהוא היה שם", הסביר המקורב. "אבל זה היה ברור שהוא לא מרגיש בנוח כי כל העיניים נשואות אליו."

למרות שבן אינו זר להשתתף בתערוכות עטורות כוכבים, פרסי הגראמי השנתיים ה-65 שימשו כפרס הראשון אי פעם של השחקן גראמי. ובעוד ג'יי לו לא היה מועמד לפרס כלשהו באירוע השנה, הראשון אמריקן איידול לשופט היה הכבוד להעניק את הפרס הראשון של הערב – אלבום הפופ הווקאלי הטוב ביותר – שהוענק לו הארי סטיילס על אלבומו עטור שבחים, הבית של הארי.

תוך כדי דיבור עם אָפנָה בנובמבר 2022, האמנית "על הרצפה" הייתה גלויה על חידוש מערכת היחסים שלה עם בר מכרזים שחקן, איתו התחתנה ביולי 2022 – כ-18 שנים לאחר שהזוג ביטל את האירוסין הראשון שלהם וקצת יותר משנה לאחר שג'יי לו הפסיק את זה עם הארוס דאז אלכס רודריגז.

"ברור שלא ניסינו לצאת בפומבי", היא אמרה לשקע של חידוש הקשר עם בן. "אבל אף פעם לא התחמקתי מהעובדה שבשבילי, תמיד הרגשתי שיש שם אהבה אמיתית, אהבה אמיתית שם. אנשים בחיי יודעים שהוא היה אדם מאוד מאוד מיוחד בחיי. כשהתחברנו מחדש, הרגשות האלה עבורי עדיין היו אמיתיים מאוד".קישור מקור