ג'ניפר לופז עוזבת את מלון פריז עם ילדים אמי, מקס

אוי, אוי! ג'ניפר לופז נצפתה עוזבת את המלון שלה בפריז עם הילדה אמה מונייז, שהתלבשה בתלבושת קיץ ירוקה ומסוגננת, לצד אחיהם, מקס.

זמרת "בדרך שלי", בת 53, התנופפה מאחורי ילדיה בזוג נעלי עקב לבנות, מטלטלת אנסמבל פשוט אך אופנתי שכולל חלק עליון לבן עם שרוולים ארוכים, משקפי שמש, ג'ינס וחגורה חומה, לפי תמונות שהגיעו על ידי הוליווד לייף. אמה, בת 14, לבשה חולצת טריקו ירוקה עם מכנסיים קצרים תואמים עד הברך, גרביים לבנות עד הברך ונעלי ספורט תואמות, ואילו האח מקס, בן 14, שמר הוא נינוח עם טי לבן, מכנסיים קצרים וסנדלים תואמים.

הבילוי של החבורה המפורסמת מגיע במהלך החופשה שלהם עם בעלה החדש של ג'יי לו, בן אפלקוכמה מילדיו, אותם הוא חולק עם אשתו לשעבר ג'ניפר גארנר. מצידה, ג'יי לו חולקת את התאומים שלה עם בעלה לשעבר מארק אנטוני. המשפחה המעורבת ספגה את הרחובות המדהימים של צרפת על ידי ביקור בנקודות ציון שונות, כמו הלובר, כמו גם ארוחה במסעדות מפוארות. ג'יי לו אפילו חגגה את יום הולדתה ה-53 עם טוב וויל האנטינג כוכב, 49, במגדל אייפל.

אמי עלתה לכותרות במיוחד בזכות הבחירה שלהם בסגנונות מבדלים, מבגדי יומיום ועד לשיק צרפתי. נראה גם שהנער המוכשר ואחיהם שמחים עבור אמם לאחר שהתחתנו בלאס וגאס, בקשר אושר ב-17 ביולי. אמי אפילו נראתה בתמונה ששותפה באינטרנט כשהיא מצטלמת אלביס פרסליהקדילק הוורודה הבציר של העיר החטאים בעקבות הנישואים של אמם.

MEGA

ג'ניפר הכריזה על החדשות על נישואיה באמצעות הניוזלטר שלה, On the JLo.

"עשינו את זה", כתבה אז. "האהבה היא יפה. אהבה היא אדיבה. ומסתבר שאהבה היא סבלנית. עשרים שנה סבלנות. בקושי הגענו לקפלת החתונה הלבנה הקטנה עד חצות. הם נשארו פתוחים באדיבות כמה דקות עד מאוחר, נתנו לנו לצלם תמונות במכונית קאדילק ורודה, כנראה ששימשה פעם את המלך עצמו (אבל אם רצינו שאלביס עצמו יופיע, זה עלה יותר והוא היה במיטה).

למרות המהירות לקפלה, הזוג שכונתה "בניפר" על ידי המעריצים סוף סוף קשרו את הקשר לאחר כמעט 18 שנים מאז ניתקו את האירוסין הראשון שלהם בינואר 2004.

"כאשר אהבה היא אמיתית, הדבר היחיד שחשוב בנישואים הוא אחד את השני וההבטחה שאנו מבטיחים לאהוב, לטפל, להבין, להיות סבלניים, לאהוב וטובים אחד לשני. היה לנו את זה. וכל כך הרבה יותר. הלילה הכי טוב בחיינו", סיכם זמר "בדרך שלי".

בזמן שהזוג הטרי נהנה מחיי הנישואין, הם לא שכחו את חובותיהם כהורים, שכן ג'ניפר אפילו הזכירה את ילדיה ושל בן בהצהרת הניוזלטר שלה.

"הם צדקו כשאמרו, 'כל מה שאתה צריך זה אהבה'", ה- תינשא לי כוכב נוסף. אנחנו כל כך אסירי תודה שיש לנו את זה בשפע, משפחה נפלאה חדשה של חמישה ילדים מדהימים וחיים שמעולם לא הייתה לנו יותר סיבה לצפות להם".

קישור מקור