ג'ניפר לופז פרסי סרטים וטלוויזיה של MTV: תמונות השטיח האדום 2022

ג'ניפר לופז פרסי סרטים וטלוויזיה של MTV: תמונות השטיח האדום 2022

עף סולו! ג'ניפר לופז השתתפו ב פרסי הסרטים והטלוויזיה של MTV ביום ראשון, 5 ביוני, בלעדיה אָרוּס, בן אפלק.

ה תינשא לי השחקנית, 52, נראתה מהממת כתמיד בשמלה שחורה לגמרי באורך הרצפה, כשהיא שומרת על שיערה בסגנון פשוט כשהיא הלכה על השטיח האדום. היא זכתה לכבוד באירוע בקבלת פרס הדור, החוגג שחקנים בעלי תרומות מגוונות הן בקולנוע והן בטלוויזיה שהפכו אותם לשמות מוכרים.

למרות שהוא לא ליווה את אשתו לעתיד, בן49, הפעם, בני הזוג נהנו מאינספור יציאות יחד והשתתפו במספר אירועי שטיח אדום במהלך השנה.

רק חודשיים לפני כן, ה ילדה נעלמה שחקן ו תינשא לי שַׂחְקָנִית התארסה. ג'ניפר הודיעה על אירוסיה לבן ב-8 באפריל, בסרטון שפורסם לניוזלטר "On the JLo". "אז, יש לי סיפור ממש מרגש ומיוחד לשתף", אמרה ג'יי לו בקליפ, שגם פורסם לחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלה באותו יום. לשעבר אמריקן איידול השופטת המשיכה לחלוק את החדשות המשמחות על ידי עדכון ידית הטוויטר שלה ב- טבעת אירוסין אימוג'י.

בסרטון, ג'ניפר נתנה למעריצים מבט על הטבעת הירוקה והמדהימה שלה. רק יום אחד לפני ההכרזה, TMZ פרסמו תמונות של מתכנן חתונה כוכבת עונדת מה שנראה כטבעת אירוסין על אצבע החתונה שלה.

האירוסין האחרון מציין את הפעם השנייה שג'ניפר ובן מתכננים להינשא. הזוג היה אחד הזוגות האהובים על הוליווד בשנת 2002 לאחר שנפגשו על הסט של סרטם גיגלי. בן הציע נישואין עד סוף אותה שנה, למרות שהצמד ביטלו את נישואיהם שתוכננו ל-2003.

"בשל תשומת הלב התקשורתית המוגזמת סביב החתונה שלנו, החלטנו לדחות את התאריך", שיתפו בני הזוג ב- הצהרה משותפת בזמן. "כשמצאנו את עצמנו שוקלים ברצינות לשכור שלוש 'כלות מטעים' נפרדות בשלושה מקומות שונים, הבנו שמשהו לא בסדר".

הם נפרדו רשמית בינואר 2004, כשג'ניפר המשיכה הלאה ונישאה למארק אנתוני ביוני 2004. בינתיים, בן וג'ניפר גארנר קשרו את הקשר ביוני 2005.

עם זאת, ג'ניפר ובן התאהבו שוב והציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם במאי 2021 בעקבות הפרידה שלה אלכס רודריגז.

למרות שלא היה לה את בן לצידה בטקס פרסי הקולנוע והטלוויזיה של MTV, הזוג "זה" של הוליווד נהנה מחיים מאושרים יחד.

גלול למטה כדי לראות תמונות של תלבושת השטיח האדום המהממת של ג'ניפר!

קישור מקור