ג'ני, יארה סלאם ביג אד בתור 'חצוף'

הדרמה אמיתית! ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? כוכבים ג'ני סלטן ו יארה זאיה הטיח "גס רוח" אד "ביג אד" בראון במהלך החלק הרביעי של עונה 7 המיוחדת, ביום ראשון, 22 בינואר.

"למה שלא תשתוק?" ג'ני, בת 63, צעקה ברגע של זעם לאחר שאד, בן 57, התקשר לבעלה של יארה, ג'ובי דופרן"בכיין", והוסיף, "די היה לי מהבחור הזה. [He] מעליב את כולם. העלבת את כולם, כל חבר צוות כאן למעלה. אתה מעליב את כולם. מה לעזאזל כל כך מושלם בך?"

TLC (2)

ג'ני, שבדרך כלל רגועה מאוד, אמרה לאד "לנשק לי את התחת" לאחר שהוא אמר שכבר היה לה "תור" לדבר. "תורי הוא מתי שאני רוצה. התור שלי לא כשתספר לי", היא המשיכה וציינה שהצלם היה "הדבר הגרוע ביותר" שהיא פגשה אי פעם.

יארה, בת 27, קפצה להגנתה של ג'ני לאחר שאד סיפר זאת ארוס 90 יום: הדרך אחרת בוגר "לסתום את הפה", אומר לו שהוא "ברצינות" מתנהג "כל כך גס רוח" לכולם.

ג'ובי, 33, נשאר שקט יחסית בזמן על הבמה. עם זאת, מאוחר יותר הוא אמר לאד במהלך נסיעה במכונית עם צוות השחקנים כדי לקבל משקאות לאחר ההופעה שהוא היה מקבל "בעיטה בתחת" שלו על הדרך שבה דיבר עם הנשים אם הן לא היו בחדר מלא באנשים. אד התנצל ברגע זה, אבל מאוחר יותר אמר לג'ובי שסיים לדבר על זה כאשר יליד לואיזיאנה ניסה להמשיך את השיחה שלהם.

אחרי שאד שפשף את הגבס בצורה לא נכונה, ג'ני התיישבה עם ארוסתו של אד שוב ושוב, ליז וודסוהפציר בה לעזוב אותו סופית לאחר שנפרד ממנה בעבר שמונה פעמים ונתפס כשקר על כך שהוא באפליקציית היכרויות אסייתית.

"ברור, אד לא נותן כמו-ט," אמרה ליז, בת 29, במהלך וידוי. "הוא שקרן, הוא לעולם לא ישנה את ההתנהגות שלו, נקודה. מגיע לי יותר טוב."

זמנם של ליז ואד במהלך המאמר היה נפרד לחלוטין. הם לא הגיעו או עזבו יחד את ההקלטה והתארחו בחדרי מלון נפרדים. היא הודתה שהוקל לה על כך שלא גרה עם אד לאחר שחשפה בעבר שהם כבר לא חיים משותפים, והיא הודתה שהקשר ביניהם "לא הולך לעבוד".

"אד ואני סיימנו, לתמיד הפעם, אני נשבעת", אמרה למצלמות. "זו הפרידה האחרונה. אני אחזור הביתה, ואני הולך לחיות חיים טובים. אני אהיה מאושר, אשים את ליז במקום הראשון, ואני מצפה לזה בקוצר רוח".

קישור מקור