ג'נל אוונס עוזרת למשפחתה של טיילור לואיס לאחר מותה

ג'נל אוונס עוזרת למשפחתה של טיילור לואיס לאחר מותה

אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס היא עושה כל שביכולתה כדי לעזור למשפחתה של החברה הכי טובה לשעבר טיילור לואיס בעקבות מותה הטראגי, היא אומרת בלעדית בקשר.

"החדשות האלה על טיילור מזעזעות אותי ומצערות אותי מאוד. לא הייתי בסדר בימים האחרונים", מסבירה ג'נל, בת 31 בקשר. "זה משפיע על כל הקהילה בה אני גר. אני בקשר עם המשפחה ומנסה לעזור בכל דרך שאני יכולה", היא ממשיכה.

בקשר אישר באופן בלעדי ביום חמישי, 5 בינואר, שטיילור בת ה-29 מתה במלון בעדן, צפון קרולינה. אחותה, היילי לואיס, סיפרה בקשר אז סיבת המוות שלה לא הייתה ידועה, אך המשטרה חוקרת רצח אפשרי.

"דיברתי גם עם בלשים, והם אומרים שהם ראו צילומים של שני גברים עם טיילור בחדר המלון", אמרה היילי בקשרוהוסיף שטיילור התגלתה על ידי עוזרת בית "שעות מאוחר יותר".

בעקבות החדשות, ג'נל יצאה לרשתות החברתיות כדי לחלוק כבוד לחברת ילדותה, וכתבה בפייסבוק, "טיילור מה קרה?"

"יצרנו קשר הדוק אחרי שנפרדתי מהאקס שלי, קורטלנד", נזכרת ג'נל בקשר חמישה ימים לאחר מותו של טיילור. הבוגר של MTV התחתן קורטלנד רוג'רס בדצמבר 2012 לאחר שנכנסה להריון, אך הזוג נפרד חודש לאחר מכן, וג'נל המשיכה לבצע הפלה. טיילור הייתה אשתו הראשונה של קורטלנד, והזוג חלקה בת, ג'ורדן.

ג'נל וטיילור הופיעו יחדיו באופן בלתי נשכח במהלך אמא מתבגרת 2 בכורה של עונה 5 בינואר 2014. "אני כן חזרתי [on heroin] פעם אחת וזה היה כשפגשתי את קורטלנד", שיתפה ג'נל עם חברתה באותה תקופה. "אני והוא, התחתנו רק אחרי שלושה חודשים של זוגיות. אני כל כך כועס על עצמי שהתחתנתי עם מישהו שלא חשבתי עליו".

ה לקרוא בין השורות המחבר המשיך להתאהב נתן גריפית'והזוג קיבל את פניו של בן, קייזר, ביוני 2014. בני הזוג התארסו בינואר 2015, אך נפרדו באוגוסט של אותה שנה.

"טיילור הייתה איתי כשפגשתי את נתן לראשונה כי היא רצתה לוודא שאני בטוח. הפכנו לחברים הכי טובים מהר מאוד, "ג'נל מסבירה איך חבר שלה היה שם בשבילה. "טיילור הייתה קרובה גם לחברה הכי טובה שלי, טורי, שהופיעה איתי בתוכנית לאורך השנים", ממשיך כוכב הריאליטי לשעבר. "אנחנו רוצים לדעת מה קרה לטיילור."

קישור מקור