ג'נל אוונס, ציר זמן יחסים של דייוויד איסון

ג'נל אוונס, ציר זמן יחסים של דייוויד איסון

פסגות ומלכודות. אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס ובעל דיוויד איסון עשוי להיחשב לאחד הזוגות הכי שנויים במחלוקת שהופיעו אי פעם בסדרת הריאליטי, והם בהחלט עברו את חלקם ההוגן של עליות ומורדות לאורך השנים. ה כוכב ריאליטי הפכה את מערכת היחסים שלה עם דיוויד לפומבית עוד בשנת 2015. לאחר שקשרה את הקשר בספטמבר 2017, מערכת היחסים של בני הזוג ספגה כישלון גדול לאחר שדיוויד פוטר על ידי MTV.

בפברואר 2018, דיוויד ספג אש לאחר שפרסם סדרה של ציוצים הומופובים. כוכב הריאליטי לשעבר הגיב לציוץ על הצעת חוק בדרום קרוליינה לאפשר לבתי ספר סמויים, שבו משתמש טוויטר הציע שחינוך הוא הדרך שבה הורים צריכים להגן על ילדיהם.

"ומה בדיוק גורם לך לחשוב שיש לך זכות להגיד לי איך להיות הורה?" דוד הגיב. "כי אתה חושב שאתה מכיר אותי? LMAO, למה שלא תלכי להגיד להורים ההומואים והטרנסג'נדרים להתחיל ללמד את הילדים שלהם מוסר טוב יותר. אה, שכחתי, זה אמור להיות נורמלי."

מאוחר יותר הוסיף דייוויד כי הוא תכנן ללמד את ילדיו "לא להתרועע" עם אנשים הומוסקסואלים או טרנסג'נדרים. "אם אתה שוכב עם כלבים, אתה קם עם פרעושים", הוסיף.

אמא מתבגרת המעריצים קראו מיד לפטר אותו בגלל הערות השנאה וההומופוביות, אולם דיוויד לא סיים.

"הומופובי? באמת איבדת את זה עכשיו. אני לא מפחד [of] s–t, במיוחד הומו," הוא צייץ מאוחר יותר. רק יום אחד לאחר מכן, MTV פרסמה הצהרה המאשרת שדיוויד לא יופיע יותר בסדרה ארוכת השנים.

"ההערות האישיות של דיוויד אייסון אינן משקפות את הדעות של MTV", נכתב בהצהרה הרשמית שלהם. "עם שישה שבועות שנותרו להפקה אמא מתבגרת 2בתוקף מיידית, אנחנו מסיימים את מערכת היחסים שלנו איתו".

לאחר חודשים של צילומים מחוץ לביתם בצפון קרוליינה על מנת ש-MTV תמנע מלירות עם דיוויד, ג'נל פוטרה גם על ידי הרשת לאחר מחלוקת משפחתית נוספת.

"נאגט… אני בוכה כל יום. אני אוהב אותך כל כך ואני כל כך מצטער. אין לי מילים [sic]," היא שיתפה על אובדן הבולדוג הצרפתי שלה באפריל 2019. "עוד היה לך הרבה מה ללמוד והרבה לצמוח מהשיעורים שלך. כל יום שאני מתעורר אתה לא כאן, כשאני חוזר הביתה אתה לא כאן, כשאני הולך לישון [sic] … אתה לא פה. נעלמת לנצח ואין דרך לחזור. #שבור לב #מבוהל."

מאוחר יותר התברר כי בעלה ירה והרג את חיית המחמד של המשפחה לאחר שלטענתה צחקה את בתם הפעוטה.

"לא אכפת לי איזו חיה נושכת את התינוק שלי בפנים", הודה דייוויד בסרטון אינסטגרם בחודש הבא. "בין אם זה הכלב שלך או שלי, כלב הוא כלב ואני בכלל לא משלים עם זה. אני עוסק רק בהגנה על המשפחה שלי, זו משימת חיי. יש אנשים ששווה להרוג או למות עבורם והמשפחה שלי חשובה לי כל כך".

בהצהרה ששותף עם Us Weekly, MTV אמרו שהם "הפסיקו לצלם" עם לקרוא בין השורות מחברת "נכון ל-6 באפריל 2019", והוסיפה כי "אין להם תוכניות לסקר את הסיפור שלה בעונה הקרובה".

המשיכו לגלול לציר הזמן המלא של הזוגיות בצפון קרוליינה.

קישור מקור