ג'נל אוונס של אמא מתבגרת פרטים על בעיות בריאות: עדכונים

ג'נל אוונס של אמא מתבגרת פרטים על בעיות בריאות: עדכונים

אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס היא "מנסה להבין" את בעיות הבריאות המתמשכות שלה שיש להן בעל דיוויד איסון מבקשת ממעריצים תפילות, היא מספרת בקשר באופן בלעדי.

"לפני כשנה הופניתי לרופא ריאות על ידי הנוירולוג שלי בגלל קוצר נשימה וגם הלכתי למיון במרץ 2022 לבדיקת 'D-Dimer' גבוהה, שהיא דלקת בלב שלך", המציאות לשעבר. כוכב, 30, מספר בקשר על דאגותיה הבריאותיות. "כשפגשתי את רופא הריאות שלי הוא הבחין בצפצופים. משם עברתי בדיקת ריאות שלמה, והוא הציע לי ללכת לרופא לב במקום שכן התוצאות שלי היו תקינות. עבר בדיקת לב וזה היה גם נורמלי".

ג'נל אומרת שהיא סובלת מ"קשיי נשימה" ולאחרונה עברה "הליך שנקרא ברונכוסקופיה".

"[My lung doctor] הבחינה בנקודה על הריאה הימנית שלי וגם לקחה ארבע ביופסיות מסביב לשתי הריאות ואחת בגרון שלי", היא המשיכה. "ביופסיית הריאה הימנית חזרה כ'מקרופאגים שומנים עמוסים', אשר נובעת משאיפת מזון או נוזל בזמן שאתה ישן. יש לי גם סדר דיסמוטיליות של הוושט אז אנחנו חושבים שזה עלול לגרום לבעיות שלי."

ה קרא בין השורות: מיומנה של אמא מתבגרת העדכון של המחברת מגיע יום אחד בלבד לאחר שבעלה עשה זאת פייסבוק לבקש מהמעריצים "להתפלל עבור [his] אישה יפה."

מעריצים עקבו אחר המסע הרפואי של ילידת צפון קרולינה דרך המדיה החברתית, שם היא מרבה לתת עדכונים על ההתפתחויות האחרונות.

"אני רק רוצה שאנשים יתייחסו. אני רוצה שאנשים יידעו שהם לא לבד במצב כמו שאני נמצא בו. כמו כן, אולי מישהו יכול להצביע על משהו שעדיין לא חשבתי עליו. אולי נוכל להצביע על זה, "אמרה באמצעות סטורי האינסטגרם שלה ביום חמישי, 17 בנובמבר. "[I’m] רק מנסה להיות קשור".

בהמשך, מספרת ג'נל – שחולקת את הבת אנסלי עם בעלה ויש לה גם בנים ג'ייס וקייזר ממערכות יחסים קודמות. בקשר זֶה הצעד הרפואי הבא שלה יכלול לאחר הוושט שלה נבדק על ידי הגסטרואנטרולוג שלה.

"[I’m] מנסה להרים את הראש תוך כדי טיפול במשפחה שלי. זה סופר קשה אבל אני לוקחת את זה מיום ליום", היא אומרת. "אני שמחה שיש לי את התמיכה של בעלי ועזרתו, אחרת אני לא יודעת מה הייתי עושה. אמא שלי גם מאוד דואגת לבריאות שלי, וכולנו מנסים להבין את זה".

קישור מקור