ג'נל אוונס של אמא מתבגרת, ריב קיילין לאורי על הורות

דם רע. אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס הצית מחדש את הריב שלה עם השחקן לשעבר שלה קיילין לורי על סגנונות ההורות השונים שלהם.

הדרמה החלה כשקיילין, בת 30, החלה טיק טוק ביום שבת, 4 בפברואר, כדי להגיב למעריץ שציין שהיא לקחה את בנה לוקס כדי לחורר את אוזניו זמן קצר לאחר שג'נל, בת 31, עשתה את אותו הדבר עם בנה קייזר.

עם זאת, קיילין רמזה שהיא לקחה את בנה כדי לחורר את אוזניו תחילה על ידי הקפת חותמת הזמן בתמונה מהטיול שהראתה שלוקס, בן 5, ניקב את אוזניו שבוע קודם לכן.

בקטע התגובות של הסרטון, משתמש אחר ברשתות החברתיות אמר שהם מקווים שקיילין לא לקח את לוקס כדי לחורר את אוזניו אצל קלייר כמו שג'נל עשתה לקייזר, 8. קיילין לכאורה זרקה צל כשהיא ענתה, "לא הלכנו לקלייר חחחח."

ילידת צפון קרוליינה ירתה בחזרה על ידי שיתוף צילום מסך של התגובות באמצעות סטורי האינסטגרם שלה ביום רביעי, 8 בפברואר.

"אנחנו הורים אחרת. תפסיק להיות כלבה לעולם", כתב כוכב MTV לשעבר. "זו הסיבה שאף אחד לא יכול להיות חבר שלך."

מחיאת כפיה של ג'נל הגיעה בתוך הריב שנמשך שנים. בעוד שלכוכבי הריאליטי הייתה דרמה מתמדת, נראה היה שהיחסים ביניהם עלו בלהבות כאשר אם לשלושה שיתפה אינסטגרם סרטון שלה שורפת קופסה של מוצרי טיפוח השיער של Kailyn's Pothead ששלחה לה באוקטובר 2018. בכיתוב, ג'נל טענה שקיילין הייתה "סופר קנאית ומקנאה בכולנו הבנות בתוכנית".

הם המשיכו לתקוע זה בזה באמצעות מדיה חברתית לאורך השנים. עם זאת, קיילין ניסתה לתקן באפריל 2022 כאשר היא התנצלה בפני ג'נל על האשמתה בטעות בהדלפת הידיעה שהיא בהריון עם לוקס.

באדיבות ג'נל אוונס/אינסטגרם

"אחרי שראיתי את הפרק של השבוע, רציתי להתייחס לקו העלילה שלי כי עכשיו אני יודע שהאשמתי את האדם הלא נכון בהדלפת חדשות ההריון שלי עם לוקס", כתבה קיילין באמצעות אינסטגרם בזמן. "עם זאת, רציתי להתנצל רשמית בפני השחקנית לשעבר שלי ג'נל על האשמתה שלא כדין בהדלפת חדשות ההריון שלי כשהייתי בהריון עם לוקס. באותו זמן, הרגשתי פגוע ונבגד במשך רגע שהייתי צריך להיות מסוגל להכריז על ציר הזמן שלי, והבעתי את הרגשות האלה נגד מי שחשבתי שגרם להם".

לאחר שהודתה שהיא "פגועה מאוד" בכך שלא הייתה מסוגלת להודיע ​​על הריונה, קיילין שוב התנצלה בפני ג'נל. "בסך הכל, אף אחד לא אוהב להודות כשהוא טועה, אבל טעיתי כאן, ורציתי להרחיב את ההתנצלות הזו לג'נל. אני מצטערת," היא אמרה.קישור מקור