ג'נל בראון, ילדים נהנים מטיול ללא קודי

ג'נל בראון, ילדים נהנים מטיול ללא קודי

זמן משפחתי. נשות אחות כוכב ג'נל בראון נהנתה מטיול עם הילדים שלה, גייב בראון, סוואנה בראון ו האנטר בראון, אבל חסר בולט היה הפטריארך של משפחת הרבים, קודי בראון.

ג'אנל, 53, שיתפה סרטונים שלה ושל ילדיה מטיילים בשפת מוגולון, קטע של 200 מייל באריזונה שמגיע לניו מקסיקו באמצעות אינסטגרם ביום שבת, 28 במאי.

האב ל-18 היה מסוכסך עם ג'אנל ובניהם גייב, 21, ו גאריסון בראון בגלל פרוטוקולי ה-COVID-19 המחמירים שלו בנובמבר 2021. גריסון עבר בסופו של דבר מבית אמו לביתו שלו בדצמבר 2021 לאחר שהמתח הגיע לנקודת רתיחה.

"אני קובע חוקים, אתם מצייתים להם. אני מבין שהשניים האלה היו צריכים את החיים החברתיים שלהם. אני לגמרי מבין. אבל במקרה הזה, נגיף הקורונה שונה", אמר קודי על מערכת היחסים המתוחה שלו עם בניו במהלך העונה ה-16 בפברואר 2022.

הוא גם הודה שהוא לא דיבר עם הבנים באותו זמן, והוסיף, "זה כמו אחד מאותם מערכות יחסים שבהן אנחנו צריכים לעשות הרבה עבודה."

בעקבות פרידתו של קודי מאשתו השלישית, כריסטין בראוןבנובמבר 2021, החלו להסתחרר שמועות שאולי ג'אנל תרצה גם לעזוב את קודי לאחר שהמתח שלה עם יליד ויומינג התקיים בעונה 16.

מקורב סיפר בעבר Us Weekly בינואר שג'אנל "רואה עד כמה כריסטין מאושרת עכשיו כשהיא 'פטורה' מקודי", ועכשיו "שוקלת בחום להיפרד גם ממנו". "כריסטין וג'אנל קרובות מאוד והן מנהלות שיחות על זה", הוסיף המקור.

ג'אנל הייתה אחת מנשותיו הראשונות של קודי שעברו לאדמת Coyote Pass של המשפחה באריזונה. עם זאת, בנובמבר 2021 היא עזבה את הארץ.

באפריל 2022, אם לשישה מתגרה מתכננת לחזור ל-Coyote Pass לקיץ.

"קדימה, זה פשוט מדהים. אני כל כך מתרגשת לצאת לכאן הקיץ ולעבוד על זה עוד", היא פרצה דרך אינסטגרם על הנוף החיצוני. "תודה שפינקת אותי לרגע כי אני רק רוצה לומר, אני אוהב את ההרים. אני אוהב להיות בנכס הזה. אני אוהב את הכל."

נשות אחות המעריצים עקבו אחר מסע הדיור של משפחת הרבים מאז שהם עזבו את לאס וגאס כדי לעבור לאריזונה ב-2018. בעוד לקודי היו בהתחלה תוכניות לבנות בית גדול שבו הוא, ג'אנל ונשות אחרות מרי בראוןקריסטין ו רובין בראון יחיה, הרעיון הופל על ידי בני הזוג. במקום זאת הסכים הפטריארך לבנות חמישה בתים נפרדים על הקרקע.

בשלב זה, לא ברור כיצד מתכוונים משפחת בראון להתקדם כעת, כאשר כריסטין יצאה מהתמונה.

המשיכו לגלול למטה כדי לראות תמונות מהטיול של ג'אנל עם ילדיה ללא קודי.

קישור מקור