ג'סה דוגאר מכחישה שהיא נדחקה מהתינוק של ג'יל

מוחא כפיים בחזרה. ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) הכחישה את הטענות שנחרטו ממנה מאחותה ג'יל דילארד מקלחת התינוק (לבית דוגאר).

בזמן שג'יל, 31, הצטלמה עם קומץ בני משפחה במקלחת התינוק שלה, מעריצים שמו לב שכוכבת הריאליטי לשעבר לא צילמה שום תמונה עם ג'סה, בת 29.

אחרי בן דוד שלהם איימי קינג (לבית Duggar) שיתף תמונות מהמסיבה באמצעות אינסטגרם ביום חמישי, 7 ביולי, סומך על מעריצים פנו למדור התגובות לתהות מדוע ג'סה לא נראתה במסיבה.

משתמש אחד ברשתות החברתיות ציין שאיימי, בת 35, גרמה לזה להיראות כאילו אף אחת מאחיותיה של ג'יל לא השתתפה באירוע על סמך התמונות. עם זאת, ג'סה מחאה כפיים במהירות והשיבה, "בבקשה בוא לא נניח שיש מניע שלילי מאחורי כל מה שאנחנו עושים ולא עושים."

"השמועות האלה מכעיסות אותי, ואני כאן כדי לעצור את זה", המשיכה. "הנרטיב של הערות מסוג זה הוא סיפור שקרי. פשוט לא נכון."

איש הטלוויזיה לשעבר הסביר אז ש"בערך כל השאר היו מחוץ לעיר בין אם לחתונה, מפגש משפחתי או טיול חוף" במהלך המסיבה של ג'יל.

בנוסף, ג'סה התעקשה שהיא וג'יל מבלים "הרבה זמן ביחד גם אם אין תמונות שמסתובבות באינטרנט כדי להוכיח זאת".

TLC

היא סיכמה את הנושא בבקשה מהמעריצים "להפסיק להפיץ שנאה" ו"להפסיק את השטויות האלה" מכיוון שלג'יל "יש תמיכה משפחתית" כשהיא מתכוננת לקבל את פני הילד השלישי שלה.

איימי גם פנתה למדור התגובות כדי להתעקש שג'סה הייתה נוכחת במסיבה, וציינה שזו טעות שהיא לא הופיעה באף תמונה. "היה לנו הופעה יפה ונהנינו פשוט להיות ברגע! אני בטוח שיש עוד תמונות איפשהו אבל רשמתי את כל המידע על המתנות והאירוח אז זה כל מה שצילמתי!" ה 19 ילדים וספירה אלום כתב. "לא הייתה דרמה וג'יל זוהרת!"

לפני שג'סה הואשמה בדילוג על החגיגות, בוגר TLC הגיב לפוסט באינסטגרם, "היה כל כך כיף לחגוג את החיים החדשים האלה!" איימי ענתה, "אהבתי לראות אותך!"

איימי עלתה לאינסטגרם ב-7 ביולי כדי לשתף כמה תמונות מהביש. "זה היה כבוד לארח את התינוק שלך ג'יל!! את יפה מבפנים ומבחוץ ומגיע לך שיאהבו אותך!!" אמא של אחד כתבה לצד תמונות של קישוטים ופינוקים בנושא צמחים.

ג'יל ובעלה, דריק דילארדהודיעו שהם מצפים לילדם השלישי המשותף בפברואר באמצעות פוסט שלהם בלוג משפחתי.

"אנו נרגשים לבשר שאלוהים נענה לתפילותינו ואנחנו מצפים לתינוק הקשת שלנו שייולד ביולי 2022!" בני הזוג חשפו ב-27 בפברואר. "אנחנו כל כך אסירי תודה על תינוק בריא ועל הריון עד כה, ואנחנו מצפים לגלות את המין בקרוב!"קישור מקור