ג'סה דוגר לובשת סקיני ג'ינס שחורים עם קרעים: ראה תמונה

לִמְרוֹד! ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) בעקבות אחותה Jinger Vuoloצעדיו של (לבית Duggar) על ידי לבישת זוג ג'ינס סקיני שחורים עם קרעים.

ה סומך על אלום, בת 30, נראתה מטופשת בתמונה ששיתפה באמצעותה אינסטגרם בשבת, 19 בנובמבר, מחזיק קופסה של סופגניות קריספי קרמה טעימות. בתמונה, ג'סה כופפה את ברך כדי להצטלם במכנסיים הצמודים לעור ובז'קט החום, ושברה את כללי הלבוש הצנועים של משפחתה. היא גם לבשה את המנעולים הברונטיים שלה בסגנון שיער פשוט כשחייכה למצלמה.

"שְׁלוֹשִׁים [years] זקנה – או כמו שאמרתי לבן, 'חצי הדרך לגיל 60!'" כוכבת הריאליטי לשעבר כתבה את הפוסט שלה, בהתייחסה לבעל בן סיוואלד. "אני לא יודע למה ציפיתי, אבל 30 באמת מרגיש לי לא שונה מ-29. התחלתי להבין שאני נוטה לקבל את 'הרגשת הגיל' שנה מוקדם יותר מ'השנים הגדולות'”.

ג'סה המשיכה, "ביום הולדתי ה-17, זה באמת היכה בי, והרגשתי כל כך זקן, יותר מה-18 שלי. וזה היה אותו דבר לגיל 30. ה-29 בשנה שעברה בהחלט הרגיש כמו יום ההולדת הגדול שלי בעשור. ו-30 זה מדהים!"

באדיבות ג'סה סיוואלד/אינסטגרם

כשראו את הפוסט שלה באינסטגרם, מעריצים מרובים שמו לב מיד כיצד ג'סה קראה תיגר על חוק החצאיות המחמיר של הדוגארים.

"וואו אתה לובש מכנסיים! הם נראים טוב עליך", הגיב אחד המשתמשים. "את נראית יפה וכל כך חמודה בג'ינס שלך", צלצלה אחרת, בעוד שאדם נפרד כתב, "אפשר לקבל קישור לג'ינס!! אוהב אותם!"

עם זאת, זו לא הפעם הראשונה שבה 19 ילדים וספירה אלום יצאה החוצה כשהיא לובשת זוג מכנסיים דומה. באפריל, ג'סה לבשה זוג ג'ינס נוסף בזמן שהעניקה לצופים הצצה ל"ליל הדייטים המיוחד הנוסף" שלה ושל בן בוולוג. בזמנו, היא השלימה את המכנסיים המתנגדים לכללים עם סוודר ירוק כהה בזמן שבחרה גיטרה חדשה בחנות מוזיקה.

מעריצי ה-Duggars יודעים שאחותה של ג'סה ג'ינגר, בת 28, ידועה כחברה המרדנית של המשפחה מכיוון שהיא שוברת תדיר את הסטנדרטים השמרניים של המלתחה. מוקדם יותר החודש, ה גדל דוגאר המחברת שיתפה סרטון דרך חשבון האינסטגרם שלה, בו היא ישבה מול קנבס לבן ריק ומצלמת וידאו, כשהיא לובשת זוג מכנסיים חומים וחולצת טי שחורה בעלת שרוולים ארוכים.

ג'ינגר קידמה את המכירה הקרובה של ספרה החדש, הופך לחופשי באמת.

"זהו ספר על המסע הרוחני שלי, מסע של פירוק אמת משגיאה", כתב ג'ינגר בפוסט נפרד באינסטגרם ב-7 בנובמבר. "בו אני משתפת סיפורים מחיי – סיפורים שאף אחד לא ראה בזמן שמצלמות הטלוויזיה התגלגלו : סיפורים על פחד ואי ודאות, אבל גם על גילוי ותקווה".

בעוד ג'סה לא הגיבה בפומבי על הספר החדש של אחותה, אחותה הגדולה ג'יל דילארד (לבית דוגאר) שיבח את ג'ינגר בהערה בזמנו, וכתב, "גאה בך אחותי ועוקב אחר ההנהגה של אלוהים בחייך! מצפה לקרוא את הספר!"קישור מקור