ג'סה דוגר, משפחה מתאחדת על רקע שמועות ריחוק

איזה ריב? ג'סה דוגר התאחדה עם משפחתה על רקע שמועות שהיא מנוכרת מהוריה ג'ים בוב דוגר, מישל דוגר ו-18 אחיה.

ג'יימס דוגר לקח את הסטוריז שלו באינסטגרם ביום שני, 23 בינואר, כדי לשתף סרטון בומרנג של ג'סה, 30, בעלה, בן סיוואלדושניים מהילדים שלהם יושבים ליד שולחן האוכל של בני הזוג דוגר עם כמה מבני משפחתה, כולל יאנה דוגרבמה שנראה כארוחת ערב משפחתית.

"ערב משפחתי", כתב ג'יימס, בן 21, את הקליפ הקצרצר.

בסרטון אחר, האישיות לשעבר של TLC חשפה כי בני משפחה נוספים נכחו בהם, כולל אחיות צעירות ג'וזי ו ג'ניפר.

ג'סה ובן, 27, השתתפו בארוחת הערב המשפחתית על רקע שמועות שהזוג מנוכר ממשפחתה.

הספקולציות החלו כאשר סומך על אלום רמזה שהיא מתרחקת מג'ים בוב, 57 ומישל, 56, על ידי השתתפות באחותה ג'יל דוגר'תערוכת התינוק של יולי 2022. ג'יל, 31, ובעלה, דריק דילארדהתנכרו ממשפחתה מאז שעורך הדין, בן 33, פוטר מתוכנית הריאליטי שלהם ב-2017.

בת דודתם של ג'סה וג'יל, איימי דוגרתמונות משותפות ממקלחת התינוק באמצעות אינסטגרםכשג'סה אישרה שהיא השתתפה באירוע על ידי הערה, "היה כל כך כיף לחגוג את החיים החדשים האלה."

לאחר שאיימי, בת 36, פרסמה את התמונות, מעריץ אחד פנה למדור התגובות כדי לשאול אם יש "סיבה כלשהי" שג'סה לא הופיעה בתמונות מהמקלחת. אם לארבעה נזפה בטענות שהיא לא מסתדרת עם ג'יל בכך שהגיבה, "בבקשה בוא לא נניח שיש מניע שלילי מאחורי כל מה שאנחנו עושים ולא עושים."

שמועות הניכור נמשכו כאשר נראה שהזוג נעדר מפסטיבל הסתיו של המשפחה בנובמבר 2022, שהמעריצים קיבלו הצצה אליו ג'דידיה דוגר ואשתו קייטי דוגרשל ערוץ יוטיוב.

גם ג'סה, בן והילדים שלהם – ספרג'ון, 7, הנרי, 5, אייבי, 3 ופרן, 18 חודשים – לא הופיעו בסרטון ממסיבת הסוודר המכוערת של המשפחה בדצמבר 2022.

כמה מעריצים תהו אם המתח נגמר ג'וש דוגרשערוריית פורנוגרפיית הילדים של הילדים עלולה להיות הסיבה לניכור לכאורה.

באדיבות ג'יימס דוגר/אינסטגרם

זמן קצר לאחר שג'וש, 34, נמצא אשם בדצמבר 2021, ג'סה ובן תקפו את אחיה הגדול בהצהרה.

"מהרגע שנודע לנו על התיק הזה נגד ג'וש, התפללנו שאלוהים יגרום לדעת את האמת, לא משנה מה היא, ושהעובדות יתבצעו לא משנה לאן הובילו", הצהרת בני הזוג, שכתבה. שותף באמצעות טוויטר, קרא. "אנחנו מתאבלים מעבר למילים על הילדים שניצלו והתעללו בחומר של התעללות מינית בילדים, ואנו אסירי תודה על מערכת המשפט שלנו בעונשה על רעות כאלה. ליבנו נשבר עבור משפחתו של ג'וש, ואנו מבקשים את המשך תפילותיכם עבורם בצער ובכאב הבלתי נתפסים שהם סובלים".קישור מקור