ג'סטין טימברלייק, חבילת ג'סיקה בייל ב-PDA באיטליה: תמונות

ג'סטין טימברלייק, חבילת ג'סיקה בייל ב-PDA באיטליה: תמונות

מביאים את החום לאיטליה. ג'סיקה ביל ובעל טימברלייק ג'סטין נצפו אורזים על ה-PDA על סיפון יאכטה בזמן חופשה בסרדיניה, איטליה, לקראת יום השנה הנישואין של 10 שנים.

ג'סיקה, בת 40, נצפתה כשהיא לובשת ביקיני חצוף בהדפס נמר כשהיא שוכבת על הסירה מול חופי האי האיטלקי ביום חמישי, 28 ביולי. הבעל ג'סטין, בן 41, נראה חובט את מאחור של אשתו כשהוא לובש בגד ים ירוק עם בגד ים ירוק. כובע דלי תואם וחולצת ים שחורה.

לאחר שסיימו את זמנם על סיפון היאכטה, הזוג המאושר לקח את אהבתם לחוף, שם הם המשיכו להפגין חיבה כשהם נראו מתנשקים לאחר משחק של כדור חוף.

ה ערב ראש השנה האזרחית השחקנית והחבר לשעבר – שחולקים את הבנים סילאס, שאותו קיבלו באפריל 2015, ופיניאס, שאותו קיבלו בחשאי ביולי 2020 – עומדים לפני עשור של נישואים.

ג'סטין וג'סיקה התארסו בדצמבר 2011 לאחר כמעט חמש שנים של היכרויות. הם המשיכו לקשור את הקשר באתר הנופש Borgo Egnazia בפאסאנו, איטליה, באוקטובר 2012.

"לפעמים אני מרגישה שרק עברו 10 שנים כהרף עין, ופעמים אחרות אני מרגישה כמו: 'אלוהים אדירים, 10 שנים, זה כמות ממש משמעותית מחייו של מישהו'" גן עדן 7 אלום סיפר גישה להוליווד על יום השנה לציון הדרך שלהם באפריל. "אני פשוט מרגיש ממש גאה בזה."

"היו לנו עליות ומורדות כמו לכולם ואני פשוט ממש גאה בזה ואני עדיין הכי מאושרת ואוהבת את החיים שלי", הוסיפה.

למרות שג'סיקה לא ציינה לאילו "עליות ומורדות" היא מתכוונת, זמר "גב סקסי" ספג אש כשנתפס מחזיק ידיים עם שחקנית אלישה ויינרייט במהלך בילוי לילי שיכור בבר בניו אורלינס בנובמבר 2019. שבועות לאחר פרוץ השערורייה, ג'סטין פרסם התנצלות פומבית בפני אשתו באמצעות אינסטגרם אומר שהוא "היה צריך לדעת טוב יותר".

"לפני כמה שבועות, הפגנתי נפילה חזקה בשיפוט – ותן לי להבהיר – שום דבר לא קרה ביני לבין הקוסטר שלי", כתב. "שתיתי יותר מדי באותו לילה ואני מתחרט על ההתנהגות שלי".

"אני מתנצל בפני אשתי ומשפחתי המדהימות על שהעבירו אותם למצב מביך שכזה, ואני מרוכז בלהיות הבעל והאב הטוב ביותר שאני יכול להיות", הוסיף ג'סטין.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות ה-PDA המהבילות של בני הזוג!קישור מקור