ג'סטין טימברלייק טרול בעצמו לאחר ביקורת על ריקוד ויראלי

כיף לחטט. טימברלייק ג'סטין טילטל את עצמו לאחר שהמעריצים זרקו סרטון שלו מנסה לרקוד את ריקוד Beat Ya Feet במהלך פסטיבל משהו במים בוושינגטון הבירה ביום שבת, 18 ביוני.

הזמר "Sexy Back", בן 41, התייחס לביקורת על מהלכיו באמצעות הסטוריז שלו באינסטגרם ביום רביעי, 22 ביוני.

"DC, אני רוצה להתנצל בפניך משתי סיבות," אמר ג'סטין לפני שכיוון את המצלמה לכיוון רגליו. "כאן וכאן! שוחחתי ממושכת עם שניהם, בנפרד, ואמרתי, 'אל תעשה לי את זה שוב לעולם'".

לאחר מכן הוא העלה השערה מדוע הוא לא הצליח לשכלל את מהלך הריקוד. "אולי זה היה החאקי, זה היה אווירת חאקי אמיתית," רשת חברתית אמר שחקן. "אבל אני הולך לפצות אותך. אני הולך להתמקד בשני הבחורים האלה ממש כאן, ולהתאים אותם".

באדיבות ג'סטין טימברלייק/אינסטגרם

הסרטונים הסתיימו בנימה אופטימית כשג'סטין אמר ל-62.5 מיליון העוקבים שלו, "אוהב את כולכם".

לאחר שפרסם את התנצלותו, ה מורה רע השחקן המשיך להקל על המצב על ידי פרסום מחדש של סרטונים מרובים של מעריצים לועגים לצעדי הריקוד המביכים שלו. בעקבות הופעתו בפסטיבל, זמר "Cry Me a River" הוטח במדיה החברתית, כאשר מעריצים טענו שהגרסה שלו לריקוד DC הפופולרי נראית כמו "הוקי פוקי".

ג'סטין הופיע בפסטיבל חודש אחרי שאשתו, ג'סיקה ביל, חלקו תובנה נדירה לגבי נישואיהם.

ה ממתק השחקנית, 40, שוחחה עם ג'סטין על יום הנישואין הקרוב שלה לעשר שנים באוקטובר בזמן שדיברה עם גישה להוליווד באפריל. ג'סיקה אמרה שהעשור האחרון "עף על פניו", והוסיפה שהיא "גאה מאוד" בנישואיהם.

"לפעמים אני מרגישה שרק עברו 10 שנים כהרף עין, ופעמים אחרות אני מרגישה כמו: 'אלוהים אדירים, 10 שנים, זה כמות ממש משמעותית מחייו של מישהו'" 7ה' גן העדן אמר אלום בזמנו. "אני פשוט מרגיש ממש גאה בזה."

לאחר שהתרוצצו על נישואיהם, ג'סיקה הודתה שהם נאלצו להתמודד עם אתגרים לאורך השנים. עם זאת, היא התעקשה שהיא עדיין "אוהבת את החיים" עם יליד טנסי. "היו לנו עליות ומורדות כמו לכולם ואני פשוט ממש גאה בזה ואני עדיין הכי מאושרת ואוהבת את החיים שלי", אמרה.

קישור מקור