ג'סיקה ביל מוסרת עדכון לגבי ילדים עם ג'סטין טימברלייק

אוי ואבוי! פרטי בדרך כלל ג'סיקה ביל זה עתה נתנה למעריצים הצצה נדירה אל חייה כאם לשני בנים – ויש לה כמה עצות לאמהות טריות!

"אני זוכרת את הדברים הטובים", אמרה ג'סיקה, בת 40 אלן דג'נרס מההריונות שלה במהלך הופעה לאחרונה ב המופע של אלן דג'נרס. "תודה לאל, נכון? אתה שוכח מכל הדברים הקשים והמפחידים באמת".

ה גן עדן 7 אלום ישב עם מנחה השידורים במהלך ספיישל יום האם השנה ופתח על היותו אמא לשני הבנים הגדלים שלה.

ג'סיקה המשיכה ושיתפה את העצה הטובה ביותר שקיבלה בעודה בהריון עם בנה הראשון לקהל מלא באמהות המצפות.

"יש כאן כל כך הרבה תינוקות, זה מדהים", אמרה. "אני כן זוכר… הרגשתי כל כך המום מכל העצות השונות ומישהו [said] לי, 'קח את זה בקלות כי כל מי שנותן לך את העצה הזו גם לא ידע מה הם עושים'".

"הרגשתי הקלה כזו ללכת, 'אני לא צריך לקבל את העצות של כולם כי זה לא בהכרח יעבוד בשבילי וזה לא בהכרח יעבוד בשביל התינוק שלי'", אמר יליד מינסוטה.

"אתה הולך להיות בסדר, פשוט לך עם הבטן שלך," היא הבטיחה לקהל.

באדיבות ג'סטין טימברלייק/אינסטגרם

באשר לאימון השינה של בניה התינוקות, אם לשניים אמרה, "זה נורא." "עשינו [the Ferber method] קצת בעדינות עם הבן הראשון שלנו, סילאס. וזה היה נורא", אמרה על שיטת "לתת לתינוק לבכות" הפופולרית. "הייתי יושב על הספסל מחוץ לחדר שלו בדמעות רק סופר את השניות… [before] ממהר להיכנס."

ג'סיקה – חולקת את הבנים סילס בן ה-7 ופינאס בת ה-21 חודשים עם בעלה טימברלייק ג'סטין – מאמינה שהבנים שלה הולכים בעקבות אביהם המפורסם.

"שני הבנים שלנו אף פעם לא מפסיקים," אמרה האמא הגאה. "זה כל הזמן לרוץ ולקפוץ מהכל ולעלות על הכל… אני רואה יכולות מוזיקליות בשניהם, אבל הם שונים".

"העניין המוזיקלי של סילאס תמיד היה, כמו, בתזמורות, ובסימפוניות ותווי סרטים", אמרה. "אבל גם EDM."

"זו שילוב מוזר. הוא, כאילו, רוצה להיות דיג'יי בזמן ש-Ph inny הוא זה שהגיטרה מתופפת לאחור… הוא לא יניח את הכלים האלה, "אמרה על הפעוט שלה. "כל היום עם הגיטרה וכל דבר יכול להיות מקל תיפוף על כל דבר."

קישור מקור