ג'סיקה סימפסון מציגה רגליים במכנסיים קצרים לאחר ירידה במשקל

נראה טוב! ג'סיקה סימפסון הראתה את הגזרה שלה בעודה מטלטלת את המכנסיים הקצרים של דייזי דיוקס לאחר הירידה המרשימה שלה במשקל.

ג'סיקה, 42, לקחה את זה אינסטגרם ביום חמישי, 4 באוגוסט, לחלוק תמונה של עצמה מצטלמת במכנסי ג'ינס קצרים, חולצת טריקו הסוואה ירוקה, כובע שחור ומשקפי שמש גדולים.

"חסכנות! תאחל לי בהצלחה! לא יכולה לחכות לחלוק את הממצאים המהירים שלי בסיפורים כשאחזור הביתה," היא כתבה את הצילום.

זמן קצר לאחר שזמרת "A Public Affair" שיתפה את התמונה, המעריצים שלה מיהרו למדור התגובות כדי לציין כמה נהדר היא נראית. "את נראית כל כך טוב!!" כתב אדם אחד. אחר צלצל, "הרגליים שלך נראות מדהימות! כל כך בגוון."

התלבושת של ג'סיקה דומה לתלבושות שלה בסרט מ-2005 דוכסי האזרדשם לבשה באופן בלתי נשכח את דייזי דיוקס.

באדיבות ג'סיקה סימפסון/אינסטגרם

התמונה האחרונה היא לא הפעם הראשונה שזמרת "איתך" מציגה בגאווה את מבנה הגוף המרשים שלה. ביולי, ג'סיקה נראתה יפה בזמן ריצה שליחויות במכנסיים קצרים שחורים עם עיטור תחרה וז'קט בדוגמת אדום. היא דאגה שרגליה השריריות יהיו משופרות עם סנדלי פלטפורמה גדולים.

במהלך השנים, היא הייתה מאוד כנה לגבי עלייה וירידה במשקל במהלך כל אחד מהריונות שלה. יליד טקסס ובעל אריק ג'ונסון ברוך הבא תינוק מס' 1, הבת מקסוולב-2012 ואחריו בנם, אייס, ב-2013. בני הזוג קיבלו את פניהם הבת הצעירה, ציפוריתבשנת 2019.

באפריל, ה עובד החודש השחקנית שיתפה תמונה שלה בביקיני ורוד ונפתחה על כך שהיא מרגישה "גאה" במסע הירידה במשקל שלה.

"עליתי והורדתי 100 ק"ג פי 3, אז מעולם לא חשבתי שהרגע הזה יכול או יקרה, אבל אני סוף סוף פורץ באביב ולובשת ביקיני!!!!!!" היא פרצה בכיתוב, וייחסה את הצלחתה ל"עבודה קשה", "נחישות" ו"אהבה עצמית".

ג'סיקה הוסיפה כי היא "נהנתה מבכי גאה טוב" על ההישג שלה.

באותו חודש, ג'סיקה אמרה שהיא מצאה הצלחה על ידי "הצבת יעדים קטנים עבור [herself]" במהלך מסע הירידה במשקל שלה. "בחיי ובאיך שעשיתי את זה, יש דרכים קלות לזרוק את המגבת ופשוט להרגיש שזה בלתי אפשרי", אמרה כשהופיעה ב-The Real, שם דנה בהורדת יותר מ-100 קילו שלוש פעמים נפרדות. "אז, המטרות הקטנות עבורי הן שעזרו לי להשיג את המטרה העיקרית."

ה אמביציה בלונדינית השחקנית ציינה ש"להיות בביקיני" היה "אף פעם לא המטרה העיקרית שלי", אם כי היא הפכה המומה מההתקדמות שלה לאחר שנכנסה לבגד הים הוורוד.

"כשלבשתי את החלק הזה, התרגשתי מאוד, והייתי כמו, 'עשיתי את זה, זה קרה'", נזכרה ג'סיקה מדוע שיתפה את התמונה עם המעריצים שלה באמצעות אינסטגרם. "אז, זה היה בדיוק באותו הרגע, ורציתי לחלוק את זה עם כולם כי הייתי מאוד גאה בעצמי על שעשיתי מה שלפעמים הרגיש בלתי אפשרי לחלוטין."קישור מקור