ג'סי ג'יימס דקר מוחאת כפיים על טרולים מעל הבטן של ילדיה

אל תתעסק עם אמא דוב. ג'סי ג'יימס דקר הטיחו מעריצים שהאשימו אותה פוטושופ שרירי בטן מזויפים על ילדיה בתמונה חדשה.

ה אמן "אני עדיין אוהב אותך".34, שיתפה תמונה קבוצתית מהנה של ילדיה, ויויאן, פורסט ואריקבאמצעות אינסטגרם ביום שבת, 26 בנובמבר, עם הכיתוב לצילום, "סגנון דקר נופש". הילדים, שג'סי חולקת עם הבעל אריק דקר, כולם חייכו למצלמה בזמן שהצטלמו בבגדי הים שלהם מול רקע טרופי נופי.

בעוד שהתמונה הפריעה אווירה חיובית בלבד, מספר משתמשי אינסטגרם טענו שג'סי ערכה שרירי בטן מזויפים על ילדיה כשהבחינה בשישייה הקרועה של כל צעיר.

באדיבות ג'סי ג'יימס דקר/אינסטגרם

"בוודאי שזו אפליקציה, אבל אני לא רואה אף אחד אומר כל כך הרבה", הגיב אחד, וג'סי השיבה לו, "כן, השתמשתי באפליקציית 'ab' על הילדים הקטנים שלי wtf."

ג'סי ג'יימס דקר מוחאת כפיים על טרולים מעל הבטן של ילדיה
אינסטגרם

מגיב נפרד צלצל כשכתב "מוזר?" וג'סי ענתה מיד, "מה מוזר?"

אחרים גם הביעו את הספק שלהם, כשאחד מהם טען, "אני באמת תוהה אם אלה אמיתיים."

ג'סי ג'יימס דקר מוחאת כפיים על טרולים מעל הבטן של ילדיה
אינסטגרם

"זה לא נראה נכון… סליחה, לא מצטער," אדם אחד הוסיף, וג'סי מחאה כפיים, "זה עולם עצוב שאנחנו חיים בו היום כשיש לנו ילדים בריאים בכושר שהם פעילים במיוחד, עושים ספורט [and] לבנות שריר באופן טבעי זה 'מוזר'."

לאחר שמבקר נפרד תייג את הופעתם של הילדים כ"מוזר", הזמר "להתבגר איתך" הגיב, "מאם אחת לאחרת. בבקשה אל תקראו למראה החיצוני של הילדים שלי מוזר רק בגלל שהם לא נראים כמו שאתם חושבים שהם צריכים? זה לא נחמד."

עם זאת, בעבר, ג'סי שיתפה את המעריצים שבתה בת ה-8 היא מתעמלת תחרותית, מה שיסביר את שרירי הבטן הקשים. שלושה שבועות לפני החופשה המשפחתית שלהם, מייסד הבגדים של Kittenish פרץ על קרן האיזון המרשימה של ויויאן ושגרות הסורגים הלא אחידות שהספורטאי הצעיר ביצע בתחרות.

"אמא גאה כאן!!! … ויוי סחפה את המקום הראשון בברים ובקורות!!!" ג'סי כתבה כיתוב an אינסטגרם סרטון ב-6 בנובמבר, הכולל קליפים של ויויאן מתחרה. "לא רק שהתינוקת שלי הייתה חולה ולא הייתה מסוגלת להתאמן במשך כמעט שבועיים, היא עדיין הגיעה ללא חת, חזקה, אמיצה ומוכנה לכבוש!!! כל החבורה הגיעה לצפות, וזה היה יום כל כך כיף ומרגש לפגישה הראשונה שלה לעונה!! אני גם רוצה לציין במהלך טקס חלוקת הפרסים כשהם חילקו את הפרסים לקומה (ויוי קיבלה מקום שני) ויוי לחשה 'עבודה נהדרת' וחייכה אל הבחורה המתוקה שעמדה לידה שקיבלה את המקום הראשון, וזה כל כך גרם לי להיות גאה בה. האדיבות והספורטיביות שלה!"

ג'סי ואריק, 35, קיבלו את פני ויויאן במרץ 2014, ואחריהם אריק, 7, בספטמבר 2015 ופורסט, 4, במרץ 2018.

בני הזוג שיתפו בגאווה רגעים מקסימים לצד שלושת הצעירים שלהם באמצעות מדיה חברתית. בנם הצעיר, פורסט, עלה לכותרות ב-22 בספטמבר כשג'סי שיתפה סרטון אינסטגרם שלו מתחזה לאלביס פרסליין לכבוד 2022 סרט ביופי אלביס מככב אוסטין באטלר.

"הבחור הקטן שלי כל כך מוכן אלביס"האמא כתבה את הפוסט שלה בזמנו. שלושה ימים לאחר מכן, היא זיכתה את פורסט שבחרה עבורה את השיר של הזמרת המנוחה "Suspicious Minds" רוקדים עם כוכבים הופעה ב-26 בספטמבר.

"הבוקר שבו פורסט, הלא הוא אלביס הקטן, בחר את השיר שאנחנו רוקדים אליו ב[email protected]", כתבה ג'סי כותרת נפרדת אינסטגרם פוסט בזמנו. "זה בשבילך, פורסטי."קישור מקור